Alliance Novobud та Спілка фахівців з нерухомого майна підписали Меморандум про співпрацю

Alliance Novobud та Спілка фахівців з нерухомого майна підписали Меморандум про співпрацю

Девелоперська компанія Alliance Novobud та Спілка фахівців з нерухомого майна України (СФНУ) підписали Меморандум про співпрацю. Метою документа є створення сучасного, прозорого та цивілізованого ринку нерухомості в Україні. Підписанню Меморандуму передував брокер-тур, організований Alliance Novobud, який сприяв особистому знайомству учасників Спілки з проєктами компанії. 

Про це, як передає КВ, повідомили у пресслужбі компанії.

Як розповіли в пресслужбі, головна мета Меморандуму – розвиток та налагодження відносин між компанією Alliance Novobud та Спілкою фахівців з нерухомого майна України

У рамках Меморандуму девелопер та Спілка працюватимуть над створенням сучасного, прозорого та цивілізованого ринку нерухомості в Україні, підвищенням рівня довіри до рієлторів та, безумовно, реалізації нерухомості в житлових комплексах девелопера у Києві та Броварах.

“Ідея налагодження співпраці зі спілкою фахівців з нерухомого майна народилася не випадково, адже з початком активної фази війни все більше українців почали звертатися до рієлторів за послугами. Вважаю, що подібна ситуація повинна мати місце не лише у часи невизначеності та підвищених ризиків, а й у мирній повсякденності, опираючись на багаторічний європейський та світовий досвід”, – зауважила CMO Alliance Novobud Ірина Міхальова. 

Міхальова додала, що підписанню Меморандуму передував організований компанією брокер-тур для учасників спілки. Їхнє особисте знайомство з проєктами Alliance Novobud та можливостями додало впевненості та бажання пропонувати покупцям саме якісний та надійний продукт Alliance Novobud.

У свою чергу, перша Віцепрезидентка СФНУ Лариса Ставинога додала, що підписання Меморандуму з девелопером стало першим та надзвичайно перспективним досвідом.

“Сьогодні у Спілці створений спеціальний відділ, який займатиметься напрямком співпраці з компанією Alliance Novobud. Впевнена, що системний підхід, постійний аналіз та обмін інформацією дозволять налагодити ефективну співпрацю для створення сучасного, прозорого та ефективного ринку нерухомості”, – каже Ставинога. 

Варто зауважити. що вперше про Меморандум та плани з його реалізації компанія оголосила на Українському Будівельному Конгресі, який пройшов у Києві 15-16 травня за участі понад сотні рієлторів зі всієї України.    

Нагадаємо, у 2024 році спостерігатиметься активний попит і пропозиція на ринку новобудов, зокрема в Київській області. Так, будівельна компанія Alliance Novobud, наприклад, планує розширити свою діяльність, зосереджуючись на будівництві житлових комплексів у Броварах. Також девелопер продовжує розвивати проєкти, які вже знаходяться на стадії будівництва — комплекси “Лавандовий” та Krona Park II.

Читайте: У Madison Gardens озеленили комплекс у рамках традиційної “Екотолоки”

КиївВлада

Вероніка Злацька

 

Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4