Допомога від США позитивно позначиться на ринку первинної нерухомості, – експерт

попит можуть пожвавити позитивні новини про допомогу від США для України

Питання утримання попиту на ринку нерухомості неабияк хвилює українських девелоперів. На початку 2024 року потенційні покупці нерухомості відкладали купівлю житла через брак позитивних новин в інфополі. Втім, забудовники розраховують, що попит можуть пожвавити позитивні новини про допомогу від США для України. 

Про це КВ стало відомо з коментаря керівниці відділу інвестицій та аналітики компанії “Інтергал-Буд” Анни Анісімової для Мінфіну.  

Так, у компанії також відмічають зниження спекулятивного попиту порівняно з довоєнним часом: люди почали інвестувати в житло “для себе”, тому можуть більше звертати увагу на безпекові чинники. Спекулятивний попит наразі перебуває на рівні 15-20%. 

Незважаючи на ризики й труднощі, девелопери оцінюють український ринок нерухомості як перспективне поле для розвитку. В “Інтергал-Буд” зазначають, що український ринок нерухомості й зараз може генерувати прибуток, а після української  перемоги піде “вгору”. 

На початку 2024 року ситуація з попитом на первинну нерухомість була досить складною. Через негативне інформаційне тло, інвестори відкладали рішення щодо купівлі нерухомості. Однак забудовники розраховують, що новини про допомогу від США позитивно позначаться на ринку первинної нерухомості.

“Ринок України — ринок можливостей, оскільки, порівнюючи з європейськими ринками, може генерувати значний прибуток — навіть зараз, коли воєнні дії ще тривають. А після перемоги буде чималий сплеск”, – коментує Анісімова.

Як раніше писала КВ, українські девелопери, адаптуючись під ризики воєнного часу, пропонують своїм клієнтам унікальні умови придбання квартир. Одним з нововведень, яке втілила в життя будівельна компанія “Інтергал-Буд”, є фіксація відповідальності перед інвестором за наслідки можливих обстрілів для об’єктів незавершеного будівництва.

Читайте: Експерт розповіла про страхування квартир в новобудовах від воєнних ризиків

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Анастасія Олійник

Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4