Фінансування закладів охорони здоров’я Київщини потребує коригування, – Добрянський

Фінансування закладів охорони здоров’я Київщини потребує коригування, - Добрянський

Київоблрада (КОР) може переглянути поточні видатки комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.Також у КОР стартували засідання із заслуховування звітів керівників департаментів та управлінь Київоблдержадміністрації щодо виконання обласних програм за І півріччя 2021 року. Слухання триватимуть тиждень.

Про це KV повідомили в прес-службі КОР.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Будь-яка обласна програма, як головний документ регіону, спрямована на вирішення найважливіших проблем і потреб області за рахунок коштів державного, обласного чи місцевого бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством України. 26 липня про виконання низки обласних програм відзвітували Олена Єфіменко, директор департаменту охорони здоров’я; Костянтин Довгаль, начальник управління агропромислового розвитку; заступники начальника департаменту соціального захисту населення; Сергій Куниця, начальник управління комунікацій Київської обласної державної адміністрації”, – йдеться в повідомленні.

Перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський повідомив, що у процесі обговорення виконання обласних програм знову торкнулися нагального – подальшої долі дитячих оздоровниць Київщини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Кілька тижнів тому представники депутатського корпусу у складі робочої групи напрацювали і оцінили реальний стан справ некомерційних комунальних підприємств КОР, звернулися до профільного департаменту, що забезпечує державну політику, і наділений відповідними повноваженнями щодо координації дій у цій площині, спільного напрацювання з ними моделі оптимізації двох оздоровчих закладів”, – розповів Добрянський.

Він переконаний, що питання фінансування і підтримки закладів охорони здоров’я потребує на сьогодні коригування. Йдеться про поточні видатки комунальних некомерційних підприємств Київської обласної ради “Обласний дитячий санаторій Поляна”, Київський обласний дитячий санаторій, які на сьогодні не функціонують у частині надання медичних послуг.

“З обласного бюджету передбачено фінансування на санаторій “Поляна” у сумі 7 млн грн, по факту виділено за І півріччя 2021 року 3 млн 112 тис.900 грн, на Ворзельський обласний санаторій передбачено фінансування на суму 10 млн грн., станом на  сьогодні забезпечено фінансування у сумі 7 млн 923 тис.грн. Ми повинні об’єктивно підходити до того, що перспектива функціонування цих дитячих оздоровчих закладів у тому стані, в якому вони на сьогодні знаходяться, абсолютно безперспективна”, – наголосив Добрянський.

Перший заступник голови переконаний, що треба відповідально підійти до потреб дитячого лікування й оздоровлення у відповідності до вимог часу, звісно, якщо тільки мова не йде про фікцію. Дуже важливо почути їхню позицію.

“До формування бюджету наступного року ця спільно напрацьована концепція має бути обговорена і затверджена, виходячи зі спільних бачень вирішення проблеми. Адже фактично вже за місяць розпочнеться етап підготовки нової програми “Здоров’я Київщини”. Офіційної відповіді на сьогодні ми поки що не отримали, натомість  Олена Єфіменко, директор департаменту охорони здоров’я КОДА усно  запевнила, що департамент стоїть на тих же позиціях оптимізації, що й обласна рада. Чекаємо на офіційну відповідь і спільними напрацюваннями та зусиллями захистимо інтереси дітей Київської області”, – розповів Ярослав Добрянський.

Нагадаємо, як раніше писала KV, 13 липня робоча група Київської обласної ради продовжила заслуховувати звіти керівників комунальних підприємств, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області щодо їх ліквідності і стану діяльності.

Читайте: Більшість комунальних підприємств Київоблради нерентабельні, – перший замголови КОР Добрянський

Фото: КОР

КиевVласть

Автор:
Вероніка Злацька
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4