Голова Департаменту ЖКГ КОДА Попроцький задекларував 4 автівки та майже 800 тисяч гривень заробітку

Голова Департаменту ЖКГ КОДА Попроцький задекларував 4 автівки та майже 800 тисяч гривень заробітку

Голова Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської ОДА Олександр Попроцький заробив за 2023 рік 788 тисяч гривень. Окрім роботи в КОДА, чиновник викладає у двох університетах та має дохід з двох підприємств. За минулий рік Попроцький не придбав нової квартири чи автівки, однак, купив гараж для одного зі своїх 4-х автомобілів. 

Про це КВ дізналася із декларації про майно та доходи голови Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації Олександра Попроцького за 2023 рік.

Так, чиновник має у власності як нерухомість у столиці, так і на Київщині: Попроцький задекларував квартиру у Вишневому площею 43,9 кв.м, земельну ділянку у Віті-Поштовій площею 1511 кв.м, квартиру у Києві площею 143,5 кв.м, а також два машиномісця й гараж у столиці, площею 16,6 кв.м. Гараж Попроцький придбав у травні минулого року й заплатив за нього згідно декларації 124 тисячі гривень. 

У власності Олександра Попроцького перебувають 4 автівки: AUDI 80 1993 року випуску, Skoda Superb 2010 року випуску, Mercedes-Benz R350 2007 року випуску та JAGUAR XJR 2000 року випуску. 

Усього, за 2023 рік чиновник заробив 788 тисяч гривень, з яких майже 525 тисяч гривень становить дохід від роботи в КОВА. Ще 33 тисячі гривень заробітної плати Попроцький отримав від роботи в об’єднанні співвласників багатоквартирного будинку “Квартал дружби”, також, йому належать корпоративні права в обслуговуючому кооперативі “Автоквартал Дружба”. Ще 22 тисячі чиновник отримав від роботи у ТОВ “Сервіс Групп”, яка, згідно даних аналітичної системи Youcontrol, займається комплексним обслуговуванням об’єктів. Інші кошти Попроцький заробив з викладацької  діяльності – 151 тисячу гривень гонорару з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та майже 56 тисяч гривень заробітної плати з Університету Григорія Сковороди в Переяславі. 

Готівкою Олександр Попроцький має збереження у трьох валютах: 760 тисяч у гривні, 53,5 тисячі у доларах США та 72,3 тисячі у євро. На банківських рахунках чиновника зберігається ще 30 тисяч гривень. 

Як раніше писала КВ, директорка Департаменту економіки КОВА Наталія Погребна за 2023 рік отримала більше 2,6 мільйонів гривень прибутку, з яких 770 тисяч гривень складає заробітна плата. Левову частку зароблених грошей чиновниця отримала від продажу власної нерухомості.

Читайте: Директорка Департаменту економіки КОВА Погребна задекларувала більше 2,6 млн гривень доходу

Фото: КОВА

КиївВлада

Анастасія Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4