Громаді столиці мають повернути землю у Пущі-Водиці, де замість реконструкції дитячого табору будували котеджне містечко

Громаді столиці мають повернути землю у Пущі-Водиці, де замість реконструкції дитячого табору будували котеджне містечко

Північний апеляційний господарський суд ухвалив рішення, за яким Київська міська рада має розірвати договір оренди та повернути громаді міста земельну ділянку  у Пущі-Водиці, де замість реконструкції дитячого табору будували котеджне містечко. Також ділянку мають привести у придатний стан шляхом знесення 13 об’єктів незавершеного будівництва, розміщених на ній.

Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Київської міської прокуратури.

Зазначається, що Оболонською окружною прокуратурою Києва було встановлено, що вказана земельна ділянка була надана приватному підприємству в оренду на 10 років для реконструкції та обслуговування бази відпочинку сімейного типу в мікрорайоні Пуща-Водиця.

“Проте орендар свій обов’язок за договором оренди не виконав і замість реконструкції раніше придбаного дитячого оздоровчого табору, будував на рекреаційних землях клубне містечко з 34 окремими котеджами”, – йдеться в дописі.

Ювенальні прокурори Оболонської окружної прокуратури заявили позов про розірвання договору оренди та повернення землі місту. 

Північний апеляційний господарський суд погодився з позицією ювенальних прокурорів та задовольнив апеляційну скаргу Київської міської прокуратури на рішення Господарського суду. 

“Таким чином Київська міська рада має розірвати договір оренди та повернути громаді міста земельну ділянку в Оболонському районі столиці площею 4 га. Окрім того, ділянку мають привести у придатний стан шляхом знесення 13 об’єктів незавершеного будівництва, розміщених на ній”, – повідомили в прокуратурі.

Крім того, в Оболонському районному суді Києва розглядається обвинувальний акт відносно колишнього керівника товариства, яке отримало цю земельну ділянку для проведення реконструкції та обслуговування бази відпочинку сімейного типу, натомість будувало на ній котеджне містечко.

Екскерівника товариства обвинувачують у шахрайському заволодінні землями рекреаційного призначення площею 4 га та вартістю майже 27 млн гривень (ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України).

Читайте: Будівництво в зоні ЮНЕСКО: столична міськрада соромиться поновлювати оренду землі біля “Софії Київської”

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Олександр Попов

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Хрещатик під час війни: у скільки обійшовся ремонт головної вулиці країни з початку повномасштабки
Хрещатик під час війни: у скільки обійшовся ремонт головної вулиці країни з початку повномасштабки
09:00 Час від часу на столичному Хрещатику можна помітити ремонтну техніку, яка ліквідовує ями та інші локальні дефекти покриття. На цьому тлі регулярно лунають…
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
13:00 У Макарові, що у 2022 році пережив важкі часи окупації, створять сучасний “Активний парк” на базі стадіону ім. Бруквенка. Після реалізації проєкту громада…
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
09:00 Столична Нацполіція зацікавилася обставинами використання стоянки на 400 автомобілів біля ЖК на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі. За інформацією слідчих, колишній чиновник…