Рятувальники продовжують пошуково-рятувальні роботи на місці руйнування житлового будинку внасліок російського обстрілу. Наразі відомо вже про 12-х загиблих. Їх рятувальники деблокували з-під завалів.
Про це КВ стало відомо з повідомлення мера Києва Віталія Кличко.
“За інформацією медиків, уже 12 загиблих від атаки ворога минулої ночі. Серед них 15-річна дівчина”, – повідомив Кличко.
Кличко зазначив, що 57 людей постраждали. Наразі 27 із них перебувають в стаціонарах столичних лікарень.
“У Києві по будинку, за попередніми даними, було влучання ракети Х-101. Виробництво – другий квартал цього року. І це означає, що компоненти для виробництва ракет, необхідні ресурси та устаткування Росія в обхід глобальних санкцій усе ще завозить. І це має бути реальною ціллю всіх наших партнерів – зупинити російські схеми обходу санкцій”, – повідомив президент Володимир Зеленський.
Читайте: Завтра, 15 травня, в Києві оголошений Днем жалоби в памʼять за жертвами наймасованішої атаки ворога
Фото: ДСНС
КиївВладаОксана Олійникова



