Із нагоди відзначення 40-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції Київ надасть одноразову адресну матеріальну допомогу 42 тисячам киян, які постраждали внаслідок катастрофи.
Про це, як стало відомо КВ, повідомляють у Департаменті соціальної та ветеранської політики КМДА.
“Допомогу отримають соціально незахищені кияни та внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку і фактично проживають у столиці. Виплати здійснюватимуть за розпорядженням Київського міського голови відповідно до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам»”, – йдеться у повідомленні.
Зокрема, одноразову допомогу в розмірі 2 500 грн отримають:
- особи з інвалідністю І групи, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою (категорія 1 постраждалих).
У розмірі 1 500 грн:
- діти з інвалідністю, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою;
- діти-сироти, які втратили обох батьків внаслідок катастрофи;
- діти, які втратили одного з батьків внаслідок катастрофи;
- особи з інвалідністю ІІ та ІІІ груп, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою (категорія 1 постраждалих).
У розмірі 1 200 грн:
- особи, які належать до категорії 2 постраждалих від Чорнобильської катастрофи.
У розмірі 1 000 грн:
- дружини або чоловіки померлих учасників ліквідації наслідків аварії.
Зазначається, що якщо киянин одночасно належить до кількох категорій, йому нарахують одну виплату – у найбільшому розмірі.
Читайте: КМДА заперечує інформацію правоохоронців про збитки від приватизації на Солом’янці
Фото: відкриті джерела
КиївВладаОксана Олійникова



