На ремонт енергоблоку київської ТЕЦ-6 витратять 44,3 млн гривень

Оголошено тендер з визначення виконавця робіт

Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) “Київтеплоенерго” готує ремонт енергоблоку ТЕЦ-6 що на вулиці  Пухівська,1А у Деснянському районі столиці. Наразі оголошено тендер з визначення виконавця робіт на які виділено понад 44,3 млн гривень.

Про це, як передає КВ, йдеться в оголошенні у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з оголошенням, 28 травня КП “Київтеплоенерго” планує провести аукціон з визначення виконавця робіт з відновлення ресурсу працездатності обладнання енергоблоку ст.№1 ТЕЦ-6 за адресою: Київ, вул. Пухівська, 1А. 

Передбачається великий обсяг робіт, згідно з тендерною документацією підрядник повинен до придбання матеріалів, запасних частин та іншого погодити з замовником їх вартість та обсяг закупівлі. Крім того, матеріали, запчастини повинні бути новими 2023-2024 року виготовлення та не бути використаними або регенерованими.

На ремонт виділено 44 млн 392 тис. 804 гривні, ремонт обладнання енергоблоку ст.№1 мають виконати зв 68 календарних днів, усунення дефектів на обладнанні – до 20 грудня 2024 року.

Довідково: Київська теплоелектроцентраль № 6 (Київська ТЕЦ-6) — найпотужніша станом на 2012 рік теплоелектроцентраль України, перший її водогрійний котел було введено в експлуатацію в червні 1981 року. Розташована в урочищі Колпито на північно-східній околиці Києва у Деснянському районі. Станція забезпечує централізоване теплопостачання промислових підприємств, житлових і адміністративних будинків Дарницького, Дніпровського, Подільського, Деснянського та Оболонського районів столиці.

Що купували в Києві протягом минулого тижня дивіться у відео КВ:

Нагадаємо, “Київтеплоенерго” також готує реконструкцію хімічного цеху ТЕЦ-6.  Наразі укладено договір з виконавцем робіт по розробці проєктної документації, на що виділено понад 607 тис. гривень.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у квітні 2024-го витрачав Київ

Фото: Укрінформ

КиївВлада

Олександр Попов

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4