Піротехнічний підрозділ “Київської служби порятунку” ретельно обстежує дитсадки на школи Пущі-Водиці

Піротехнічний підрозділ “Київської служби порятунку” ретельно обстежує дитсадки на школи Пущі-Водиці

Підрозділ піротехнічних робіт КАРС “Київська служба порятунку” четвертий день поспіль проводить роботи з обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів територій дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Пущі-Водиці (Оболонський район столиці). Вже обстежили території двох дошкільних та трьох загальноосвітніх навчальних закладів загальною площею 9,5 га.

Про це KВ дізналася з повідомлення Департаменту муніципальної безпеки Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


Зазначається, що 29 червня піротехніки “Київської служби порятунку” приступили до щоденних восьмигодинних обстежень. Зокрема, станом на 4 липня обстежили території двох дошкільних та трьох загальноосвітніх навчальних закладів загальною площею 9,5 га. До робіт залучено 5 рятувальників КАРС “Київська служба порятунку”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

В КМДА повідомляють, що в період із 24 травня до 28 червня піротехніки комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” відпрацювали 26 виїздів на територію Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка НАН України, що в Печерському районі столиці, та обстежили майже 65 га площі. Під час обстеження території було виявлено 10 снарядів та гранату дистанційної дії (Ф-1) часів Другої світової війни.

Читайте: За тиждень співробітники “Київської служби порятунку” здійснили 45 виїздів

За даними Департаменту муніципальної безпеки КМДА, загалом у період із 27 червня до 3 липня 2022 року для попередження надзвичайних ситуацій (НС) та ліквідації їх наслідків оперативні підрозділи КАРС “Київська служба порятунку” здійснили 46 виїздів, із яких:

  • 25 виїздів на НС соціального характеру (нещасні випадки з людьми, деблокування постраждалих);

  • 8 виїздів для профілактики НС (обстеження об’єктів та територій на наявність вибухонебезпечних предметів або шкідливих речовин);

  • 7 виїздів на НС природного характеру (через метеорологічні явища);

  • 6 виїздів на НС техногенного походження (внаслідок аварій та катастроф, наявності шкідливих речовин у навколишньому середовищі, раптового руйнування будівель та споруд).

У період із 27 червня до 3 липня було врятовано 3 громадян.

Фото: КМДА

Автор:
Олександр Красногородський
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4