Столична поліція розпочала кримінальне провадження за фактом озброєного конфлікту у Соломʼянському районі. Попередньо встановлено, що 9 травня місцевий мешканець через суперечку стосовно собаки вдарив літнього охоронця гаражного кооператива та в подальшому почав погрожувати йому зброєю.
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні ГУ Нацполіції в Києві.
Як встановили у поліції, ввечері 9 травня до 70-річного охоронця гаражного кооперативу приїхав 52-річний мешканець сусіднього будинку із претензіями щодо місцевого собаки, який прибіг до його будинку.
“У розпалі конфлікту порушник вдарив літнього чоловіка та в подальшому почав погрожувати йому зброєю”, – йдеться у дописі.
Відділом дізнання Соломʼянського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство.
Правоохоронці вилучили у зловмисника пристрій для відстрілу гумових куль. Наразі триває досудове розслідування, порушнику готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину.


Нагадаємо, у Києві 9 травня правоохоронці затримали чоловіка, який влаштував стрілянину у Подільському районі. Між двома чоловіками виникла бійка, під час якої один з них дістав травматичний пістолет та здійснив декілька пострілів у бік іншого.
Фото: поліція Києва
КиївВладаОлександр Попов



