Російські окупанти вночі вчергове атакували газову інфраструктуру України

Російські окупанти вночі вчергове атакували газову інфраструктуру України

Сьогодні вночі російські окупаційні війська знову здійснили черговий масований ракетно-дроновий обстріл газової інфраструктури. Пошкоджень зазнали, зокрема, виробничі потужності.

Про це КВ стало відомо з допису міністра енергетики України Германа Галущенка на сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомив міністр, метою злочинних атак окупантів є зупинка видобутку газу, необхідного для забезпечення побутових потреб громадян і централізованого опалення.

Щойно дозволила безпекова ситуація, спеціалісти розпочали оцінювання ушкоджень і відновлювальні роботи. Наразі вживаються всі необхідні заходи з ліквідації наслідків 

“У  той час, як росія продовжує відверто брехати про те, що не атакує цивільну критичну інфраструктуру, ми є свідками того, як одразу декілька ракет цілеспрямовано атакують обʼєкти видобутку українського газу.

Такі дії ворога тільки ще раз засвідчують, що росія намагається завдати болю саме звичайним українцям, занурити в холод посеред зими.

Це відвертий тероризм”, – зазначив Галущенко.

Нагадаємо, у ніч на 20 лютого 2025 року російські окупанти атакували Україну, застосувавши до 14 ракет різних типів, 161 ударний БпЛА типу «Shahed» та дрони-імітатори. Внаслідок ворожої атаки постраждали Харківщина, Сумщина, Одещина та Київщина. На Херсонщині, ударом ворожої керованої авіабомби частково зруйновано під’їзд багатоповерхівки, є постраждалі, тривають рятувальні роботи.

Читайте: Вночі рф атакувала енергооб’єкт ДТЕК на Одещині

Фото: Герман Галущенко в Facebook

КиївВлада
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Сліди Бродського: ​як на місці відомчого дитсадка в історичному центрі Києва будують ЖК
Сліди Бродського: ​як на місці відомчого дитсадка в історичному центрі Києва будують ЖК
09:00 Черговий будівельний скандал розгорається на столичному Подолі. Там, на місці колишнього дитсадка “Якірець” на вул. Юрківській, 25, розпочинається зведення нового ЖК. Експерти і…
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
09:00 Наразі Печерське управління Нацполіції Києва вивчає факти виведення коштів, у т.ч. зі столичного бюджету, у тіньовий сектор через різні сумнівні компанії. За даними…
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
09:00 Вже до вересня цього року на перетині бульвару Тараса Шевченка з Хрещатиком, на місці пам’ятника Леніну, встановлять фонтан та облаштують безбарʼєрний простір. Вартість…