Столична влада вирішила прибрати МАФи від станцій метрополітену, які начебто перешкоджають доступу до укриттів та сховищ

Столична влада вирішила прибрати МАФи від станцій метрополітену, які начебто перешкоджають доступу до укриттів та сховищ

Рада оборони міста Києва вирішила перенести на інші локації МАФи біля станцій метрополітену. Вони начебто перешкоджають доступу до укриттів та сховищ. При цьому власники тимчасових споруд мають перенести їх на запропоноване місце самостійно, а якщо вони цього не виконають, то МАФ буде демонтовано комунальниками та транспортовано на штрафмайданчик.


Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно з повідомленням, йдеться про переміщення тимчасових споруд із локацій, де вони перешкоджають доступу населення до укриттів та сховищ. У КМДА обіцяють, що підприємцям, які мають дозвільні документи і працюють у столиці, запропонують інше доступне місце для діяльності. 


За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, у період воєнного стану беззаперечним пріоритетом є безпека людей і їх безперешкодний доступ до укриттів та сховищ у разі повітряної тривоги і ризику обстрілів. Наприклад, станціями метро як укриттями користується близько 1,5 тис осіб.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначається, до переліку тих, що планується прибрати з евакуаційних шляхів для вільного доступу громадян до сховищ і укриттів належать тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності біля наземних входів і виходів станцій метрополітену, місцях зупинки громадського транспорту, біля захисних споруд і укриттів цивільного захисту населення.


“Усі власники тимчасових споруд повідомлені або будуть повідомлені про необхідність перенесення та причини такого рішення. У триденний термін вони повинні самостійно демонтувати і перенести торгові точки. На жаль, якщо цього не буде виконано, ми будемо змушені виконати демонтаж силами КП та транспортувати споруди на штрафмайданчик. Але ми сподіваємось на розуміння з боку підприємців та їх усвідомлення необхідності такого рішення”, – заявив заступник голови КМДА.


Нагадаємо, раніше комісія з питань розміщення тимчасових споруд (ТС, кіоски, МАФи) при КМДА на сумнівних підставах прийняла рішення про демонтаж близько 80 ТС для здійснення комерційної діяльності. Це підштовхнуло громадську раду при КМДА прохати про захист столичних підприємців в очільника Київської міської військової адміністрації (КМВА) Миколи Жирнова.


Читайте: Громадська рада при КМДА просить Миколу Жирнова захистити підприємців Києва


KВ постійно пише про зловживання, які мають місце в сфері функціонування комерційних ТС на території Києва: відповідальні особи на Хрещатику, 36 дуже часто приймають рішення про демонтаж легальних споруд, власники яких встановили їх за всіма правилами та поповнюють міський бюджет, але не перешкоджають діяльності в самовільно встановлених кіосках. 

Багато столичних підприємців вважає, що такою корупційною схемою продовжує керувати радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.

Читайте: Команда Кличко несподівано почала демонтувати в Києві законні кіоски та створила критичну протестну ситуацію

Треба зазначити, що на час воєнного стану вся повнота влади в Києві належить Київській міській військовій адміністрації (КМВА), яку з початку березня 2022 року очолює генерал Микола Жирнов. В голови КМВА є два заступники, одним з яких є голова КМДА, мер Києва Віталій Кличко.

Читайте: КМДА – підрозділ військової адміністрації міста, а Кличко мій заступник, – Жирнов 

Фото: kyiv.media

КиївВлада

Автор:
Бровко Ігор
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4