У Києві запрацював перший в Україні Центр стресостійкості

У Києві запрацював перший в Україні Центр стресостійкості

У Києві відкрили перший в країні Центр стресостійкості. Він працюватиме для запобігання стресовим травматичним станам, для надання психологічної підтримки різним соціальним та професійним групам населення, у тому числі – демобілізованим військовим та членам родин Захисників та Захисниць України від російської агресії. 


Про це KВ стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“Психологи різних служб міста пройшли навчання в Ізраїлі за програмою Israel Trauma Coalition. (…) І сьогодні ми відкриваємо наш Центр для допомоги цивільному населенню, демобілізованим військовим, їхнім родинам. Також маємо подбати про зміцнення стресостійкості працівників, що забезпечують життєдіяльність міста в умовах воєнного стану: надають соціальні послуги, тримають комунальний фронт, лікують, навчають, надають публічні та адміністративні послуги”, – сказала при відкритті Центру заступниця голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Марина Хонда.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


За словами чиновниці, наразі у Центрі працюють 15 психологів, у планах – розширення штату та створення мережі консультаційних локацій, щоб наблизити послугу до людини. У новому центрі облаштовані тренінгові кімнати, локації для сімейних та індивідуальних консультацій, конференц-зали.


Центр стресостійкості (він працюватиме на Басейній, 1/2; телефон у Києві: 230-93-95) ‒ це міжнародна тренінгова платформа психоедукації та психологічної підтримки.


Створення київського Центру стресостійкості стало результатом партнерської співпраці КМДА, Посольства Канади в Україні, Ізраїльської коаліції травми (ІТС), Фонду Народонаселення ООН в Україні, а також українських громадських організацій “Новий соціальний вектор” та “Інноваційні соціальні рішення”.


Читайте: У Києві відкриють Центр психологічної стійкості


Фото: Офіційний портал Києва


КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4