В лікарнях Києва станом на ранок 19 квітня перебувають 8 людей, поранених вчора стрілком у Голосіївському районі. Серед них – одна дитина, один дорослий у вкрай тяжкому стані. Загинуло внаслідок теракту 6 осіб.
Про це, як передає КВ, йдеться у повідомленні Київського міського голови Віталія Кличка,
Кличко повідомив, що серед поранених — одна дитина, яка перебуває в стабільному стані середньої тяжкості. Серед дорослих один постраждалий — у вкрай важкому стані, троє — в тяжкому і троє — в стані середньої тяжкості.
Водночас Суспільне, з посиланням на інформацію директорки ДОЗ КМДА Мостепан повідомляє, що інформація про смерть матері 12-річного хлопчика внаслідок стрілянини в Києві не відповідає дійсності, За її інформацією, жінка перебуває в лікарні в тяжкому стані.
Нагадаємо, вдень 18 квітня у Голосіївському районі Києва чоловік відкрив стрілянину по людях. Попередньо було відомо про одного вбитого, та кількох поранених. Поліція почала спецоперацію по затриманню злочинця.
Терориста ліквідували у супермаркеті, де він переховувався, захопив заручників та вбив людину. Особу стрільця було встановлено – це 58-річний чоловік, він використовував зареєстровану вогнепальну зброю. Вбивця забрав життя шести людей. П’ятеро були вбиті під час скоєння злочину, одна жінка від отриманих поранень померла в лікарні. Серед поранених – хлопчик 2015 року народження. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України – терористичний акт, що призвів до загибелі людей.
Читайте: У результаті стрілянини в Голосіївському районі вже шестеро вбитих
Зранку 19 квітня міністр внутрішніх справ Ігор Клименко дав доручення голові Нацполіції Івану Вигівському провести службове розслідування щодо дій поліцейських під час теракту в Києві та надати всю інформацію ДБР. На період перевірки співробітників поліції відсторонено від виконання службових обов’язків.
Фото: Суспільне Новини/Іван Антипенко
КиївВладаОлександр Попов



