У столиці розпочався конкурс в межах весняного двомісячника з благоустрою

У столиці розпочався конкурс в межах весняного двомісячника з благоустрою

У Києві з 1 до 30 квітня триватиме міський конкурс «#30дніввпорядкуванняміста», який проходитиме в межах весняного двомісячника з благоустрою. До участі в конкурсі запрошують ОСББ, заклади освіти, представників бізнесу, громадські організації та всіх небайдужих мешканців.

Про це КВ дізналася з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

“До участі в конкурсі запрошують ОСББ, заклади освіти, представників бізнесу, громадські організації та всіх небайдужих мешканців. Для цього потрібно впорядкувати прибудинкову територію або громадський простір, зафіксувати результат на фото чи відео у форматі «до» та «після», опублікувати допис у Facebook або Instagram з хештегом #30дніввпорядкуванняміста, відмітити офіційну сторінку Департаменту територіального контролю міста Києва та заповнити Google-форму за посиланням: https://forms.gle/w959oaA9Th99GmoN8. У Департаменті наголосили, що всі умови участі є обов’язковими”, – сказано в повідомленні.

Цього року в межах конкурсу передбачено кілька номінацій. Зокрема, 

  • «Найбільш озеленена територія» відзначатиме учасників, які досягли вагомих результатів в озелененні, зокрема у висадженні дерев і кущів, створенні квітників і догляді за зеленими насадженнями. 
  • Номінацією «Комплексний підхід» відзначатимуть за всебічне впорядкування території, що охоплює прибирання, озеленення, оновлення елементів благоустрою та розвиток інфраструктури. 
  • «Креативне рішення» передбачене для учасників, які запропонували оригінальні підходи до оновлення простору, зокрема створення артоб’єктів, нестандартних або інтерактивних рішень.
  • Номінація «Креативний бізнес-простір» відзначатиме естетичне та комфортне облаштування територій навколо об’єктів бізнесу, зокрема тимчасових споруд.

Окремо в межах конкурсу визначать головну відзнаку – «Улюбленець столиці». Переможця обиратимуть у два етапи. Спочатку в кожному районі оберуть свого лідера, після чого відбудеться загальноміське голосування.

У Департаменті нагадали, що торік конкурс об’єднав майже 10 тисяч учасників голосування та став платформою для реалізації сотень локальних ініціатив. Найактивніших учасників традиційно відзначать під час офіційного закриття весняного двомісячника з благоустрою.

Читайте: У столиці стартував двомісячник із благоустрою

Фото: ілюстративне, “Вечірній Київ”

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Сліди Бродського: ​як на місці відомчого дитсадка в історичному центрі Києва будують ЖК
Сліди Бродського: ​як на місці відомчого дитсадка в історичному центрі Києва будують ЖК
09:00 Черговий будівельний скандал розгорається на столичному Подолі. Там, на місці колишнього дитсадка “Якірець” на вул. Юрківській, 25, розпочинається зведення нового ЖК. Експерти і…
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
09:00 Наразі Печерське управління Нацполіції Києва вивчає факти виведення коштів, у т.ч. зі столичного бюджету, у тіньовий сектор через різні сумнівні компанії. За даними…
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
09:00 Вже до вересня цього року на перетині бульвару Тараса Шевченка з Хрещатиком, на місці пам’ятника Леніну, встановлять фонтан та облаштують безбарʼєрний простір. Вартість…