У застосунку “Дія” вже можна подати заявку на відшкодування пошкодженого через війну житла

У застосунку “Дія” вже можна подати заявку на відшкодування пошкодженого через війну житла

Громадяни України, у яких з початку війни через бойові дії були пошкоджені будинки, квартири і житлові приміщення, вже можуть подати заявку на відшкодування через застосунок “Дія”. 


Про це KВ дізналась із повідомлення на сторінці Мінцифри в Телеграм. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“Через російське вторгнення до України тисячі громадян у різних містах країни залишилися без домівок. Держава допоможе їх відбудувати. Тепер у “Дії” можна повідомити про пошкоджене чи знищене майно. Це допоможе оцінити збитки, щоб після перемоги їх відшкодувати”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


Зазначається, що послугою можуть скористатися тільки громадяни України, у яких від початку війни 24 лютого було пошкоджено: приватні будинки (садибні, дачні та садові), квартири, інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку).


Щоб подати заявку, необхідно оновити застосунок “Дія”, у розділі “Послуги” обрати “Повідомлення про пошкоджене майно”. Далі заповніть форму, вказавши необхідну інформацію (ПІБ, РНОКПП, контактні дані та інформація про об’єкт, що було пошкоджено). Після реєстрації повідомлення потрібно чекати на проведення процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом.

https://t.me/mintsyfra/2838   – відео


Як раніше писала КВ, українці, яким довелося покинути свої домівки через війну, одержать матеріальну допомогу та тимчасовий прихисток від держави. В західних областях для біженців підготували вже пів мільйона місць. Наступний крок – будівництво містечка з тимчасовим житлом. 


Читайте: Через збройну агресію росії в Україні загинуло 145 дітей

Фото: slovoidilo.ua

КиївВлада

Автор:
Вероніка Злацька
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Banner
QlU7mDx4