В Україні створили сайт з мінної безпеки для дітей та батьків

В Україні створили сайт з мінної безпеки для дітей та батьків

В Україні з метою зменшення ризиків поранення чи загибелі юних українців від вибухонебезпечних предметів запустили вебсайт “Все про мінну безпеку” для батьків, вчителів та дітей. Такий застосунок необхідний у зв’язку з тим, що наша країна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби ГУ ДСНС України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно з повідомленням, моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року по 15 лютого 2023 року. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт “Все про мінну безпеку” для батьків, вчителів та дітей.

Зазначається, що ресурс містить чотири розділи:

  • для батьків

  • вчителів

  • підлітків

  • дітей

У кожному з них викладено адаптовану відповідно до віку інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними.

За даними ДСНС, станом на 17 лютого 2023 року в Україні залишалося близько 174 000 кв.км потенційно забруднених мінами та іншими вибухонебезпечними предметами територій. Фахівці повідомляють про випадки мінування дитячих іграшок та інших предметів, які привертають увагу малюків, а відтак становлять велику загрозу для їхнього життя та здоровʼя.

“30% нашої держави забруднені. Йдеться про сотні тисяч різного вибухонебезпечного заліза. Діти є особливою групою ризику, адже їхня цікавість чи неуважність можуть коштувати їм життя. Тому зараз надзвичайно важливо навчати дітей та їхніх батьків правил мінної безпеки”, – резюмували в ДСНС.

Нагадаємо, станом на початок лютого 2023 року на Київщині було знешкоджено понад 77 тисяч вибухонебезпечних предметів. Роботи з розмінування тривають. Жителів області закликають бути обережними та пильними. Міни та інші вибухонебезпечні предмети можуть бути: у покинутих будинках, на вулицях, на дитячих майданчиках, у полях, лісах, на узбіччях доріг тощо.

Читайте: Поблизу Макарова на Київщині трактор підірвався на протитанковій міні

Фото: ДСНС

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4