Від початку повномасштабного вторгнення втрати армії рф сягнули близько 1 341 110 осіб. Впродовж минулої доби знешкоджено, зокрема, 2 РСЗВ, 2 засоби ППО, 3 ББМ, 11 НРК та 75 артилерійських систем.
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Згідно з повідомленням, загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 року по 10 травня 2026 року орієнтовно склали:
- особового складу – близько 1 341 110 (+840) осіб
- танків – 11 920 (+0) од.
- бойових броньованих машин – 24 544 (+3) од.
- артилерійських систем – 41 787 (+75) од.
- РСЗВ – 1 782 (+2) од.
- засоби ППО – 1 373 (+2) од.
- літаків – 435 (+0) од.
- гелікоптерів – 352 (+0) од.
- наземні робототехнічні комплекси – 1 362 (+11) од.
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 282 697 (+1 489) од.
- крилаті ракети – 4 585 (+0) од.
- кораблі / катери – 33 (+0) од.
- підводні човни – 2 (+0) од.
- автомобільна техніка та автоцистерни – 95 479 (+227) од.
- спеціальна техніка – 4 176 (+3) од.

Як писала КВ, протягом ночі (з 00:00 10 травня) противник атакував Україну 27 ударними БпЛА. Знешкоджено всі ворожі безпілотники, влучань не зафіксовано.
Читайте: Генштаб: на фронті 147 боєзіткнень, найбільше на Покровському та Гуляйпільському напрямках
Нагадаємо,КиївВлада продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади ЗСУ. Збір коштів, з відома уповноважених представників 100 омбр СВ ЗСУ, здійснюється через монобанку співзасновника КВ Антона Подлуцького https://send.monobank.ua/jar/2VtzHVahES.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів. Слава Героям!
Читайте: Рекрутинговий центр 100 ОМБр діє – ставай до лав «Сталевої Сотки»
Фото: Генштаб ЗСУ
КиївВладаОлександр Попов



