Вячеслав Непоп сприяє формуванню повноцінної інфраструктури реабілітації дітей з ДЦП у столиці та Солом’янському районі

Вячеслав Непоп сприяє формуванню повноцінної інфраструктури реабілітації дітей з ДЦП у столиці та Солом’янському районі

Впродовж останніх десятиліть медичні установи фікусують зростання кількості захворювань на дитячий церебральний параліч. Наразі поширеність захворювання складає 2 випадки на 1000 новонароджених. Одним з важливих напрямків роботи заступника голови КМДА Вячеслава Непопа є допомога дітям з ДЦП.

Про це KV стало відомо з повідомлення на сайті 44.ua.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За даними Центру медичної статистики МОЗ України, на кінець 2019 року в Києві було зареєстровано 1080 дітей з ДЦП. Ці діти потребують особливої турботи, належного піклування і матеріальної підтримки. Тому, попри економічну кризу в країні, влада на центральному та місцевому рівнях повинна забезпечувати всі необхідні умови для їх життя і розвитку.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Це добре розуміють в команді голови КМДА Віталія Кличка. Заступник міського голови Вячеслав Непоп робить все, аби надати необхідну допомогу дітям з ДЦП. Він доклав значних зусиль, аби в ході реконструкції дитячого садочка №652 було створено 2 групи з додатковими можливостями для реабілітації дітей із проблемами опорно-рухового апарату. Також, за його участі з’явилась сучасна реабілітаційна інфраструктура, включно з басейном, на базі дошкільного закладу по вулиці Дегтярівській, 25.

А ще Вячеслав Іванович був безпосередньо причетним до будівництва Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю по вулиці Олени Теліги, 37.

Як депутат Київради від Солом’янки, Вячеслав Непоп працює над створенням в районі інфраструктури реабілітації дітей з особливими потребами.

У вересні, разом з київським міським головою Віталієм Кличком, Непоп проінспектував реконструкцію дитячого садочка на бульварі Вацвела Гавела, 81А. “Будівництво йде повним ходом”, – констатував Вячеслав Іванович. У цьому закладі також планується створення спеціальної групи для дітей з ДЦП.

Саме так, крок за кроком, Вячеслав Непоп сприяє формуванню повноцінної інфраструктури реабілітації дітей з ДЦП у столиці та Солом’янському районі. Втім, він переконаний, що також слід надавати і безпосередню допомогу конкретним маленьким киянам з особливими потребами.

Системну підтримку Непоп надає на лікування та оздоровлення маленьким солом’янчанам, які страждають на ДЦП. Родини Лазаренко Ренати, Латюк Наталії, Алєксєєва Микити змогли забезпечити медичну і профілактичну допомогу своїм діткам завдяки зусиллям депутата. Впродовж останніх п’яти років йому вдалось виділити близько 125 тисяч грн. для цих трьох родин.

ДЦП – це не тільки медична проблема. Це проблема соціальна. Вячеслав Непоп вважає, що не можна залишати дітей та їхніх батьків сам на сам з недугою. Діти з ДЦП мають шанси стати повноцінними членами суспільства. Але, щоб так сталось, слід об’єднати зусилля держави, міської влади, громадськості та бізнесу. Створення інклюзивних умов на ринку праці, соціалізація, належне медичне обслуговування людей з особливими потребами – все це є частиною програми команди Віталія Кличка та предметом безпосередньої турботи Вячеслава Непопа.

Сучасне місто – це місто, дружнє до всіх представників громади. І Київ поступово стає таким містом!

Читайте: Допомога захисникам України – це поклик мого серця” – Вячеслав Непоп

Фото: 44.ua

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4