Особливості та переваги використання криптовалютних гаманців

Особливості та переваги використання криптовалютних гаманців

Більшість трейдерів-початківців на біржі криптовалют ставлять перед собою мету отримати якомога більший профіт в стислі терміни. Їх цікавить ціна біткоїна, стейблкоїна та деяких альтернативних монет, за допомогою яких вони створюють торгові пари. Однак у разі отримання омріяного прибутку стає актуальним питання – де зберігати цифрові гроші. Виводити їх у фіатні гроші не зовсім зручно, тому і був придуманий стейблкоїн, та й комісію за обмін ніхто не скасовував. Ідеальним варіантом у цьому випадку стає криптовалютний гаманець.                                                                                                                             

                                 На правах реклами

У чому перевага криптогаманців?

Основною причиною для зберігання криптовалюти в е-гаманці є його безпека. Кожен власник отримує свій ключ, який зберігається на сервері. При відкритті другого криптогаманця генерується новий код. Щодо додаткових переваг, які дає криптовалютний гаманець, необхідно відзначити такі моменти:

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 
  • проведення транзакцій займає частки секунди;

  • вся інформація щодо переказів та переведення в готівку коштів зберігається в блоках;

  • найкращі гаманці надають можливість зберігати різні цифрові валюти;

  • реєстрація займає мінімум часу.

І, звичайно, весь процес здійснюється анонімно, чим і славиться блокчейн-технологія. Якщо ви не втратите унікальний ключ-код, то вкрасти гроші з криптогаманця буде неможливим. Це робить його найпривабливішим місцем для зберігання власних коштів. При цьому досвідчені інвестори рекомендують відкривати кілька е-гаманців, що дозволить вам не “складати яйця в один кошик”. У разі втрати коду ви не втратите всі заощадження.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Особливості офлайн-криптогаманців

Як відомо, такі криптовалютні гаманці можуть використовуватися без підключення до інтернету. Для його експлуатації необхідно завантажити програму на лептоп або персональний комп’ютер і зберегти як файл. Такий вибір є оптимальним для інвесторів, які оперують великими сумами, проте зберігання вимагатиме чимало пам’яті, оскільки програми можуть “важити” до 100 Гб.

Також існують холодні криптогаманці, які називаються апаратними. Їх використовують інвестори, які мають на меті зберегти крипту, переважно біткоїни та інші стабільні токени. Для регулярної торгівлі на біржі такі е-гаманці не підійдуть.

Багато інтернет-браузерів пропонують користувачам зручні розширення, які можуть використовуватися як криптовалютні гаманці. Їхня перевага в тому, що криптогаманець налаштований не лише для трейдингу, а й для розрахунків за товари в інтернет-магазинах.

Також існує чимало гаманців, які інтегровані у платіжні системи (Binance Pay). Вони дозволяють зберігати кошти, швидко заводити їх на біржу, а також розплачуватися за покупки в онлайн- та офлайн-магазинах за допомогою смартфона та NFC-технології.

Зі зростанням функціональності е-гаманців зростає інтерес населення та бізнесу до цифрових валют. Адже якщо раніше використання таких грошей розглядалося лише як одержання профіту з метою перевести їх у фіатні валюти, то сьогодні крипту не потрібно виводити в “реальність”, оскільки за допомогою неї можна оплатити величезну кількість товарів та послуг.

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4