Правила використання матеріалів

Усі права на матеріали (інформацію) сайту КиївВлада (KВ) охороняються чинним законодавством України.

Використання будь-якої інформації, розміщеної на сайті, незалежно від повного або часткового їх використання, дозволяється лише за умови обов’язкового посилання на “КиївВлада” (KВ), а для Інтернет-видань – прямого гіперпосилання на головну сторінку сайту не нижче другого абзацу, яка визначає КиївВлада як джерело інформації.

Під використанням інформації розуміється будь-яке відтворення, розповсюдження, переробка, переклад та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

Використання фотографій та відео Сайту також дозволяється лише за умови вказівки джерела та прямого посилання на сайт КиївВлада. Якщо на фотографії присутнє ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) та/або утермарк сайту “КиївВлада”, їх збереження при використанні фотографій також обов’язково.

Порушення цих умов розцінюватиметься як порушення прав інтелектуальної власності і права на інформацію, що захищаються законом.

У разі використання матеріалів сайту КиївВлада без дотримання вищезазначених умов редакція залишає за собою право на захист прав та інтересів шляхом звернення до правоохоронних органів та до судів відповідно до законодавства України.

Матеріали, розміщені на комерційній основі, позначаються тегами “promo”, “реклама”, “новини компанії”, “думка”, “позиція”, “політична агітація”.

QlU7mDx4