Тільки вперед – до Перемоги: Волинська 100 ОБр ТрО збирає кошти

Волинська 100 окрема бригада територіальної оборони (ОБр ТрО), яка з весни цього року успішно воює з московитами на  Бахмутському, Лиманському, Куп’янському напрямках, а до того боронила Київ від російських загарбників, збирає кошти на власні потреби. Наближається зима, хлопці та дівчата воюють у складних умовах. Будь-яка допомога може суттєво полегшити їхнє життя та звільнення України від російських окупантів. Тому цей збір коштів, до якого долучається КиївВлада, є постійним – до нашої Перемоги над ворогом.

Волинська 100 окрема бригада територіальної оборони (ОБр ТрО) була сформована 27 червня 2018 року в Луцьку (обласному центрі Волинської області). До складу 100 ОБр ТрО входять управління бригади та п’ять окремих батальйонів: Луцький, Ковельський, Володимирський, Камінь-Каширський та Луцького району.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

В березні-квітні 2022 року батальйон Луцького району 100 ОБр ТрО обороняв північно-західні підходи до Києва, де в той час точились шалені бої з російськими окупантами. Водночас, протягом року після початку повномасштабного військового вторгнення рф в Україну підрозділи 100 ОБр ТрО захищали 215 км українсько-білоруського кордону в межах Волинської області. Зведена тероборонівцями потужна система фортифікаційних споруд та інженерних загороджень стала одним з головних чинників, який стримав росію від нападу на Україну з боку білорусі.

Від початку весни 2023 року підрозділи 100 ОБр ТрО успішно воюють на східній ділянці фронту – на Бахмутському, Лиманському, Куп’янському напрямках. За увесь цей час волинська тероборона не здала москалям жодної позиції і поступово рухається вперед, звільняючи українську землю від окупантів.

Волинські тероборонівці прямують тільки вперед – до Перемоги!

У грудні 2022 року, до Дня Збройних Сил України, Волинській 100 ОБр ТрО було вручено Бойовий Прапор. А 28 липня 2023 року, на День Української Державності, 100 ОБр ТрО першою серед бригад територіальної оборони одержала почесну відзнаку до Бойового Прапора “За мужність та відвагу”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Збір коштів для 100 ОБр ТрО здійснюється через благодійну організацію (БО) “Благодійний фонд “Волинь-2014” (код ЄДРПОУ 39374494)

Банк одержувача: АТ “Ощадбанк”

МФО: 300465

Рахунок №: UA493033980000026005300625739

Призначення платежу: для потреб 100 Обр ТрО

Також збір коштів відбувається через монобанку співзасновника КиївВлади Антона Подлуцького ““Для 100 бригади ТрО: Постійний збір на поточні потреби Волинського 100 батальйону ТрО ЗСУ”. Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям бити ворога в полях зимового Донбасу.

https://send.monobank.ua/jar/2VtzHVahES

Збір коштів відбувається з відома уповноважених представників Волинської 100 ОБрТрО.

Фото: надане Волинською 100 ОБр ТрО

КиївВлада

Автор:
Антон Подлуцький
QlU7mDx4

Рекомендуємо до перегляду

Підозра на підозрі: Нацполіція розслідує “бюджетні розпили” при ремонті столичних доріг під час війни
09:00 У Нацполіції продовжують фіксувати порушення при ремонті столичних доріг. Зокрема, наразі правоохоронці розслідують два кримінальні провадження за фактом можливих “бюджетних розпилів” при проведенні…
Смертельна ДТП на трасі Іванків-Радомишль: зміна балансоутримувача дороги, історія ремонтів та перевірок
13:00 Не минуло і кількох тижнів з дня автотрощі на автодорозі Іванків-Радомишль, яка забрала два життя та призвела до серйозних травмувань семи людей, як…
КП замість ПрАТ: столична міськрада вирішила створити “новий “Київводоканал”
09:00 Вже в 2025 році централізовані послуги з водопостачання і водовідведення в столиці може почати надавати новий монополіст – КП “Київводоканал”. Київрада надала КМДА…
QlU7mDx4