Про нас/Редакційна політика

Інформаційно-аналітичне інтернет-видання КиївВлада () , засноване в 2010 році журналістами за власної ініціативи та на власні кошти, є регіональним виданням, яке висвітлює події та проблеми у владі Києва та Київського регіону, а також події та проблеми в органах центральної влади України (Верховна Рада, Кабінет міністрів, інші ЦОВВ і їхні регіональні представництва, Президент) судової влади тощо.

Наша мета – максимально зрозуміло та якісно розповісти й пояснити читачу (глядачу, слухачу), що відбувається насправді.

Девіз (слоган) КиївВлади “Препаруємо владу – знаємо правду”.

КиївВлада є найбільш впізнаваним регіональним медіа в Київській області та одним з топових видань Києва. КиївВлада може мати іншомовні сторінки на своєму сайті.

КиївВлада надає чималу увагу роботі з молодими журналістами-початківцями, активно співпрацює з ними. 

КиївВлада може мати іншомовні версії – з метою інформування закордонних аудиторій про події та ситуації в Києві, Київській області та її громадах, а також в Україні та її громадах. 

Редакційна політика КиївВлади базується на наступних принципах:

– достовірність і обґрунтованість своїх матеріалів, надає абсолютну перевагу роботі з офіційними документами та першоджерелами: офіційними вебсторінками органів влади, громад, громадських рухів і окремих лідерів суспільної думки (ЛСД), а також їхніми верифікованими сторінками в соцмережах, верифікованими каналами на комунікаційних платформах;

– прозорість влади та її дій для суспільства в цілому й окремих громад зокрема;

– сприяння сталому розвитку громад Києва, Київської області та усіх інших областей України;
– сприяння сталому розвитку суспільства та держави;

– неприпустимість антиукраїнських дій та ідей у будь-яких проявах, країна-агресор і її союзники з усіма їхніми суб’єктами – єдине виключення з правила неприпустимості дискримінації;

– загальна неприпустимість дискримінації та дотримання принципів чутливої журналістики, зокрема, в суспільно важливих темах (реабілітація військових і цивільних, права людини, гендерні, вікові, національні та міжнаціональні питання тощо);

– висока увага до сфери екології, розвитку екологічних і урбаністичних середовищ, сприяння сталому розвитку екологічних і урбаністичних (еколого-урбаністичних) систем;

– захист власних авторських прав, авторських прав своїх співробітників і дотримання використання авторських прав на чужий контент (прямі гіперпосилання, за потреби – попереднє узгодження публікації з автором контенту).

Наразі рубрики КиївВлади наступні:

  • Новини;
  • Тексти – редакційні статті та інтерв’ю, статті та інтерв’ю гостьових авторів;
  • Територія Розуму – авторські колонки, дописи. Викладення суб’єктивних позицій громадян, які можуть не співпадати з думкою редакції, але жодним чином не мають суперечити реакційній політиці видання;
  • Де в Києві – утилітарні матеріали для читачів видання;
  • Стиль – рубрика культури та мистецтв;
  • База даних – досьє на політиків, чиновників, підприємства тощо;
  • Вибори – наразі спляча рубрика, яка виконує функцію відкритої медіа-бази по виборам Президента та Верховної Ради в 2019 році, а також місцевим виборам 2020 року.

Кількість рубрик може зменшуватись і збільшуватись. Наприклад, рубрика KV-TV з посиланнями на редакційні матеріали YouTube- та Tik-Tok-каналів КиївВлади. 

КиївВлада – незалежне медіа, співзасновниками та співвласниками є три журналіста-громадянина України, яке працює завдяки комерційній співпраці згідно з законодавством України, а також грантовій підтримці по окремих проєктах.

Комерційні матеріали визначаються відповідними позначками: реклама, позиція, новини компаній, новини ринків, новини партій, політична реклама, політична агітація У комерційній співпраці КиївВлада дотримується двосторонніх договірних відносин, зафіксованих у відповідних договорах, звітності та взаємної відповідальності. Комерційні матеріали не можуть порушувати принципи редакційної політики КиївВлади.

КиївВлада завжди відкрита до співпраці та взаємодії з громадськими рухами та громадянськими організаціями, волонтерськими структурами та інціативами, благодійними та просвітницькими фондами, чиї цілі та інтереси співпадають з принципами редакційної політики видання. В рамках такої співпраці матеріали партнерів публікуються безоплатно – за умови відповідності цих матеріалів принципам редакційної політики.

Офіційні представництва КиївВлади на соціальних платформах та в комунікаційних мережах:
✅YouTube https://www.youtube.com/@kyivvlada

✅TikTok https://www.tiktok.com/@kyivvlada?_t=8iy2remcfcT&_r=1

✅Facebook https://www.facebook.com/KyivVlast

✅WhatsApp (https://whatsapp.com/channel/0029VaFk5Zg89inZqkTTlp1R

✅Telegram https://t.me/kievvlast

На жаль, вагомі корективи у роботу редакції внесла війна, яку російська федерація розв’язала в Україні 24 лютого 2022 року. Колектив КиївВлади почав працювати на волонтерських засадах, бо бачить за потрібне продовжувати забезпечувати якісною інформацією своїх читачів та фіксувати все що відбувається в регіоні. 

При цьому, якщо вам подобається наш продукт і ви маєте фінансову можливість допомогти редакції, будемо щиро вдячні за ваші пожертви.

Підтримати колектив можна, перерахувавши будь-яку зручну для вас суму на нашу картку для пожертв (призначення платежу “Благодійна допомога”):

My Image
My Image ОДЕРЖУВАЧ: Подлуцький А.О.
Поповнення картки (в гривні):

5375 4141 1544 6410

26206306507868

UA963220010000026206306507868

БАНК ОДЕРЖУВАЧА: АТ КБ “Універсал Банк”, КИЇВ, УКРАЇНА

2646812231

ІПН одержувача: 2646812231 Нашою метою залишається – пояснити читачеві “що насправді відбувається”, а принципом дії “Препаруємо владу – знаємо правду”.

QlU7mDx4