Біля терміналу D аеропорту Бориспіль облаштують надземний перехід

Біля терміналу D аеропорту Бориспіль облаштують надземний перехід

Державне підприємство (ДП) “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” планує за 566 тис. гривень замовити технічний огляд споруд при проведенні капітального ремонту дороги № 1 (термінал “D”) з влаштуванням надземного пішохідного переходу на території аеропорту.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

24 березня ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” оголосило тендер на закупівлю послуг з технічного огляду споруд при проведенні капітального ремонту дороги № 1 (термінал “D”) з влаштуванням надземного пішохідного переходу на території аеропорту. За роботи хочуть заплатити 566 тис. 250 гривень. 

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 3 квітня, а сам аукціон має відбутися 4 квітня. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, послуги будуть надаватися в два етапи. Перший етап включає: 

  • вивчення матеріалів наявної проектної та виконавчої документацій;

  • проведення обстеження будівельних конструкцій споруди із встановленням недоліків та пошкоджень із визначенням їх обсягу та причин виникнення з наданням рекомендацій по їх усуненню;

  • обстеження металевих конструкцій в цілому, зварювальних швів, болтових з’єднань, антикорозійного захисту та протипожежного захисту, оцінка їх технічного стану, з встановленням дефектів та пошкоджень (за наявності) із зазначенням причин виникнення та  наданням рекомендацій по їх усуненню;

  • обстеження деформаційних швів, сходових конструкцій, вузлів обпирання сходових маршів, площадок та ліфтової шахти;

  • визначення ступеню пошкодження арматури у місцях її оголення (за наявності).

  • складання технічного звіту за результатами обстеження, розрахунку та оцінки технічного стану з фотофіксацією виявлених дефектів та пошкоджень споруди, їх схематичним відображенням;

  • надання технічного обґрунтування та рекомендацій по усуненню виявлених дефектів та пошкоджень у будівельних конструкціях (за наявності).

Другий етап включатиме:

  • здійснення дослідження просторового положення конструкцій будівлі з визначенням кренів та відхилень від вертикальності та горизонтальності  конструкції;

  • проведення детального вимірювання  геометричних параметрів металевих несучих елементів об’єкта, та алюмінієвих конструкцій фасаду;

  • Складання технічного звіту за результатами обстеження, розрахунку та оцінки технічного стану з фотофіксацією виявлених дефектів та пошкоджень споруди, їх схематичним відображенням пошкоджень споруди, їх схематичним відображенням. 

Роботи планується завершити до 31 серпня. 

Нагадаємо, Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” провело торги, щоб замовити послуги з технічного обслуговування власного автопарку. Аеропорт замовив багато різних послуг на весь рік. Заміна амортизаторів, підшипників, радіаторів, термостатів, гальмоприводів, скла і таке інше обійдеться ДП у велику суму. Зрештою, і автопарк, якщо судити з інформації в оголошенні про тендер, у держпідприємства “неслабий”.

Читайте: На обслуговування елітного автопарку аеропорту Бориспіль витратять майже 3 млн гривень

Фото: Укрінформ

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4