Герасимчук Володимир – переможець IV Всеукраїнської GR-Премії в номінації “GR-прорив-2021”

Герасимчук Володимир - переможець IV Всеукраїнської GR-Премії в номінації “GR-прорив-2021”

Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів успішно провела IV Всеукраїнську GR-премію, нагородивши провідних фахівців даної сфери за досягнення та вклад у розвиток GR та лобізму в Україні.

Як стало відомо KV, зокрема, переможці (серед понад 78 поданих кейсів) визначалися за 10 номінаціями:

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Найкращий регіональний GR-проект

Найкращий юридичний кейс

GR-прорив 2021

Найкращий адвокаційний кейс

Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму

Найкраща профільна асоціація

Найкращий проект у сфері GR

GR-ambassador 2021

Government to government relations

Найкращий консультант у сфері GR

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Герасимчук Володимир - переможець IV Всеукраїнської GR-Премії в номінації “GR-прорив-2021”


Переможець у номінації “GR-прорив 2021” Герасимчук Володимир Володимирович – GR director інвесткомпанії “Q Partners” та Катерина Одарченко, Президент Української асоціації GR-професіоналів і лобістів

Серед всіх номінацій на особливу увагу заслуговує “GR-прорив 2021”, у якій одним із 2 переможців став Володимир Герасимчук – GR-директор інвесткомпанії “Q Partners”, український політик, народний депутат Верховної Ради України VI скликання. Одним із найскладніших та найцікавіших у своєму девелоперському портфелі інвесткомпанії “Q Partners” став проект із реновації території заводу “Арсенал”. Дана девелоперська компанія DP реалізує його у партнерстві з компанією “А-Девелопмент”. Ревіталізація “Арсеналу” – це найбільший приклад перенесення в Україну світового досвіду щодо реновації промислових зон.

Ще кілька років тому Київський збройовий завод “Арсенал” – сіра покинута пляма, розпластана на понад 20 га, а нині – потужний потенціал для розвитку та втілення нових проектів. Реалізація такого масштабного проекту відбувається за підтримки і у взаємодії з владою, як міською так і центральною. В результаті спільної роботи вдалося відновити і відкрити для киян і гостей Києва пам´ятки, розвиток яких був проігнорований. Ревіталізація “Арсеналу”, яку представляє Герасимчук Володимир – один з наймасштабніших за змістом та використанням практичних кейсів серед понад 78, що брали участь у номінації.

Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів –найбільша в Україні організація, яка вже понад 7 років об’єднує провідних професіоналів України у сфері Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy, лобіювання з метою представництва інтересів бізнесу, галузевих об’єднань, недержавних організацій в діалозі з органами влади. Станом на листопад 2021 року в Асоціації налічується понад 67 постійних членів. Організація регулярно об’єднує провідних фахівців у для розвитку лобіювання, адвокації, GR, Public Policy на практичному, зокрема, законодавчому рівні. Прикладом є робота над такими законопроектами, як “Про прозорість лобіювання в Україні” (над яким разом з народними депутатами ведеться зараз активна робота), “Про публічну адвокацію” тощо.

Читайте: Олександра Павленко – переможець IV Всеукраїнської GR-Премії в номінації “Найкращий консультант у сфері GR”

Фото: IV Всеукраїнська GR-премія

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4