Київрада перейменувала три залізничні станції та бібліотеку

Київрада перейменувала три залізничні станції та бібліотеку

З метою завершення дерусифікації столиці, сьогодні, 15 квітня, Київська міська рада прийняла рішення перейменувати 4 міські об’єкти. Перейменували три залізничні станції та одну бібліотеку.

Про це KВ стало відомо з повідомлення на офіційному сайті Київської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Так, в Оболонському районі бібліотеку ім. Саші Чекаліна для дітей Централізованої бібліотечної системи перейменовано на бібліотеку на Пріорці для дітей Централізованої бібліотечної системи Оболонського району міста Києва.

Також залізничну станцію Київ-Жовтневий перейменовано на станцію Грушки, залізничну станцію Київ-Московський перейменовано на станцію Київ-Деміївський, а станцію Київ-Петрівка перейменовано на станцію Почайна.

“Ми поступово завершуємо процес дерусифікації у столиці. Допоки міські об’єкти названі іменами тих, хто здійснював геноцид українського народу – доти “рускій дух” із шовіністичним ухилом буде бадьорити своїх мешканців “визволяти братський народ”. Настав час завершення культурологічної окупації”,- заявив секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як раніше писала KВ, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця звернувся  до Віталія Кличко із ініціативою про перейменування вулиці Льва Толстого (Шевченківський район столиці) в імені Володимира Опанасовича Караваєва – світоча Європейської хірургії, засновника української офтальмології, оториноларингології, ортопедії та травматології, проктології й нейрохірургії, наукового діяча. Саме Караваєвською називалась вулиця Льва Толстого до 1920 року.

Читайте: Київрада врегулювала питання фіндопомоги комунальним закладам культури під час воєнного стану


Нагадаємо, Київрада на своєму засіданні 23 лютого 2022 року вирішила надалі засідати та приймати необхідні рішення по спрощеній процедурі у будь-який час дня та ночі.

Читайте: Киевсовет перешел на режим круглосуточной работы в связи с агрессией России

Фото: сайт Київради

КиївВлада

Автор:
Анастасія Олійник
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4