Кияни зможуть доєднатися до моніторингу ярмарок, щоб запобігти несанкціонованій торгівлі, – департамент промисловості КМДА

Кияни зможуть доєднатися до моніторингу ярмарок, щоб запобігти несанкціонованій торгівлі, - департамент промисловості КМДА

Столичні сезонні ярмарки підлягають моніторингу, щоби запобігти несанкціонованій торгівлі. Контроль за дотриманням правил продажу ярмаркових товарів здійснюють організатори, місцеві КП, але до них можуть доєднатися і кияни.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні  департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Під час проведення сезонних та сільськогосподарських ярмарків представниками  районних в м. Києві державних адміністрацій та комунальних  підприємств  “Світоч” м. Києва та “Київська спадщина” здійснюється постійний моніторинг їх територій на наявність/відсутніть несанкціонованої торгівлі. У разі виявлення осередків несанкціонованої торгівлі та з метою їх ліквідації, здійснюються виклики до Головного управління Національної поліції у м. Києві”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що за період з 21 до 27 квітня 2023 здійснено викликів у КП “Київська спадщина” – 5, у КП “Світоч” м. Києва – 3 виклики.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА КВ також повідомили, що, хоч КП самі моніторять наявність у продавців дозволів на торгівлю, кияни також можуть долучатися до процесу.

Ярмарки моніторять КП, які є організаторами їх і підпорядковані Департаменту. Але будь-які особи також можуть звертатися до організатора ямарки з відповідним повідомленнями або повідомляти про факти несанкціонованої торгівлі Нацполіцію”, – прокоментували у департаменті.

Нагадаємо, раніше у КМДА розробили план заходів із впровадження безготівкового розрахунку на ярмарках та ринках у співпраці з АТ КБ “ПриватБанк”.

Читайте: У КМДА планують запровадити безготівкові розрахунки на столичних ринках та ярмарках

Фото: соцмережі

КиївВлада

Автор:
Вероніка Злацька
Рекомендуємо до перегляду
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
09:00 Столична міськрада вирішила поповнити статутний капітал КП “Спецжитлофонд” на 3 млрд гривень за рахунок бюджету Києва. Ці гроші мають піти на формування т.зв.…
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Banner
QlU7mDx4