КМДА закликає мешканців багатоквартирних будинків обрати форму управління

КМДА закликає мешканців багатоквартирних будинків обрати форму управління

Київська міська військова адміністрація оприлюднила проєкт розпорядження про внесення змін щодо призначення управителів багатоквартирних будинків, які досі не обрали форму управління. Громадське обговорення проєкту та прийняття зауважень і пропозицій до проєкту від фізичних та юридичних осіб триватиме до 27 вересня. 

Про це КВ дізналася із повідомлення Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА. 

“Що з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в мережі Інтернет на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва (www.kyivcity.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність» – «Проєкти регуляторних актів» 27.08.2024 було розміщено повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 березня 2020 року № 389», відповідний проєкт разом з аналізом регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 27.09.2024”, – йдеться у дописі.

Так, головним розробником проєкту регуляторного акта є Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу  міськради (КМДА).

Зокрема, проєктом передбачається  організація та проведення конкурсів з призначення управителів багатоквартирних будинків, у яких ще не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не прийнято рішення про форму управління таким будинком.

За результатами конкурсу, буде обрано управителя будинку і  протягом п’яти днів з переможцем  укладуть договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком строком на один рік.

У Київраді зауважують, що у Києві з 12019 багатоквартирних будинків міста співвласники 1081 прийняли рішення про створення форми управління ОСББ, 871 – ЖБК, 404 – управителі. Решта 9663 багатоквартирних житлових будинків досі не активізувалися навколо питання обрання форми управління своїм майном.

Нагадаємо, що Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України за кошти міста закупив обладнання для проведення експертиз та автомобіль для вибухотехнічної служби.

Читайте: В офісі Кличка на Хрещатику оздоблять ліфт за 330 тис. гривень

Фото: wikimedia.org

КиївВлада

Інна Міхно

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Хліб та міни: як сапери та фермери очищують Київщину від мін та вибухівки
Хліб та міни: як сапери та фермери очищують Київщину від мін та вибухівки
09:00  Тисячі гектарів родючих сільгоспугідь Київщини заміновані вибухонебезпечними предметами. Якнайшвидше очищення від цих залишків війни важливе не лише для економіки країни, а й для…
У Києві планово обстежать 20 шляхопроводів, естакад та мостів
У Києві планово обстежать 20 шляхопроводів, естакад та мостів
15:00 До кінця цього року за результатами тендерів КП “Київавтошляхміст” 20 столичних шляхопроводів, естакад та мостів мають технічно обстежити. За відповідні роботи КП готове…
Дика закупівля: Вишневе віддасть 315 млн гривень за користування когенераційною установкою
Дика закупівля: Вишневе віддасть 315 млн гривень за користування когенераційною установкою
09:00 В останні дні серпня профільне комунальне підприємство міста Вишневе на Київщині оформило оренду за 315 млн гривень однієї когенераційної установки для виробництва тепла…
Banner
QlU7mDx4