КП “ГІОЦ” заплатило 3,6 млн гривень за модернізацію системи “Е-перепустка”

КП “ГІОЦ” заплатило 3,6 млн гривень за модернізацію системи “Е-перепустка”

Комунальне підприємство (КП) “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (“ГІОЦ”) заплатило ТОВ “Ай Ті Груп Україна” 3,6 млн гривень за модернізацію програмного забезпечення системи “Е-перепустка” для створення модуля “Перепустка в урядовий квартал”. 

Про це KВ стало відомо з матеріалу видання “Наші гроші”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


Як пише видання, КП “ГІОЦ” 23 жовтня за результатами тендеру замовило у ТОВ “Ай Ті Груп Україна” модернізацію програмного забезпечення системи “Е-перепустка” для створення модуля “Перепустка в урядовий квартал” за 3,61 млн гривень. 


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Тендерів щодо створення самої системи “Е-перепустка” в “Прозорро” знайти не вдалось. Але торік у пояснювальній записці до звіту про хід виконання Комплексної міської цільової програми “Електронна столиця” на 2019-2023 роки писали, що вона була створена у результаті модернізації Системи керування спеціальними перепустками “Карантин”. Останню “ГІОЦ” у 2021 році замовив у ТОВ “Ріальто Україна” за 2,46 млн гривень”, – зазначає видання. 


Видання додає, що модуль дозволить автоматизувати процес отримання електронних перепусток посадовими і службовими особами органів державної влади і місцевого самоврядування, працівниками підприємств, установ та організацій, мешканцями урядового кварталу, які мають дозвіл на в’їзд або виїзд із погодженим Управління державної охорони переліком транспортних засобів. Ці перепустки будуть відображатися у мобільному додатку “Київ Цифровий”.


“У калькуляції вартості послуг найбільше коштів іде на послуги сторонніх організацій – 3,14 млн гривень, або 87%. Це означає, що кошти освоять інші структури, а не та фірма, що отримала підряд. На прибуток підрядника припадає 300 тис. гривень, або 8%. Загальновиробничі витрати складають 66 тис гривень (1,8%), адміністративні витрати – 54 тис гривень (1,5%). На заробітну плату персоналу відведено 45 тис гривень (1,2%), а на єдиний соціальний внесок – 10 тис гривень (0,3%)”, – зазначають журналісти. 

На аукціоні конкурентами були ТОВ “Центральний маршрутизатор” і ТОВ “Геовіжн Солюшенз”. Як і переможець, вони подались на тендер з однаковими цінами 3,65 млн гривень, що дорівнювало очікуваній вартості закупівлі, але, на відміну від нього, не робили кроків під час аукціону.


Додамо, що згідно Положення про інформаційну систему “Реєстр домашніх тварин”, адміністратором системи є  КП “ГІОЦ”, яке очолює в статусі в.о. Дмитро Шевченко. КП “ГІОЦ” підпорядковується Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) КМДА, яким з 28 серпня керує Вікторія Іцкович, яка була призначена замість Олега Половинко. Контролює діяльність Департаменту ІКТ КМДА заступник голови КМДА Петро Оленич.


Нагадаємо, КП “ГІОЦ” хоче провести модернізацію інформаційної системи “Реєстр домашніх тварин”, в якому за 4 роки опублікували лише 16 оголошень, причому в одне оголошення “знайдених тварин” була внесена людина. На модернізацію хочуть витратити майже 5 млн гривень. 


Читайте: КП “ГІОЦ” хоче провести модернізацію “Реєстру домашніх тварин”, в якому за 4 роки опублікували лише 16 оголошень 

Фото: відкриті джерела 

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4