У Києві стартувало опитування, яке має на меті виявити, що заважає мешканцям повноцінно отримувати важливу інформацію від міської влади – особливо тим, хто може стикатися з бар’єрами в доступі до інформації та послуг. Йдеться не лише про технічні чи цифрові перешкоди, а й про те, чи відчувають люди, що їх чують і розуміють в комунікації з містом.
Про це, як стало відомо КВ, йдеться у повідомленні КМДА.
Повідомляється. що ініціатива дослідження належить Київській міській державній адміністрації та благодійному фонду «Рокада», які реалізують його разом.
“Участь можуть взяти всі повнолітні мешканці столиці – як місцеві жителі, так і внутрішньо переміщені особи. Особливо цінними будуть відповіді про досвід людей з інвалідністю, осіб старшого віку, батьків маленьких дітей, а також тих, хто може стикатися з бар’єрами в доступі до інформації та послуг під час звернення до соціальних чи адміністративних установ”, – йдеться у повідомленні.
Опитувальник доволі об’ємний і потребує понад 15 хвилин на заповнення. Але саме такий формат дозволить побачити конкретні прогалини в системі інформування, зворотного зв’язку, доступності сервісів і рівня довіри до каналів комунікації.
Як взяти участь:
- Онлайн: Заповнити анкету можна з 19 травня до 16 червня за посиланням: https://forms.gle/tCeVJTJyopUYVLuu6.
- Телефоном: Зателефонувати на короткий номер 15-51 до Контактного центру міста Києва, оператор зачитає питання та зафіксує відповіді. Дзвінок тарифікується за умовами вашого оператора.
- Офлайн: Інтерв’юери БФ «Рокада» опитуватимуть отримувачів соціальних і медичних послуг.
Зібрані відповіді не міститимуть персональних даних і оброблятимуться конфіденційно. Уже в липні команда дослідження представить результати та практичні рекомендації, які стануть частиною оновлення міських інформаційних політик.
Фото: відкриті джерела
КиївВлада