На Київщині шість територій потрапили в “червону” зону

На Київщині шість територій потрапили в “червону” зону

У Київській області шість територій потрапили в “червону” зону. Йдеться про міста Бориспіль, Васильків, Обухів, Переяслав і Фастів, а також Обухівський район. Усі решта територій мають “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Таке рішення прийняли члени Державної комісії з питань ТЕБ і НС, повідомив сьогодні, 30 жовтня, очільник Київщини Василь Володін.

“В області не залишилось жодної території, які були б у “жовтій” чи “зеленій” зонах. Хвороба продовжує прогресувати. Кількість інфікованих на коронавірус щоденно збільшується. Лише сьогодні на Київщині COVID-19 зафіксували в 339 жителів. Серед них – 18 дітей. Щоразу більше хворих потребують стаціонарного лікування. Медики роблять усе можливе. Але я вкотре закликаю всіх бути обережними та дотримуватись протиепідемічних норм. Маємо робити все, щоб мінімізувати ризик захворіти”, – наголосив Василь Володін.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Відтак із 00:00 години 2 листопада в “червоній” зоні – Борисполі, Василькові, Обухові, Переяславі, Фастові, а також Обухівському районі – почнуть діяти такі обмеження:

відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів дошкільної освіти, учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Натомість у “помаранчевій” зоні – решта територій Київщини. Це міста Біла Церква, Березань, Бровари, Буча, Ірпінь, Ржищів, Славутич, а також Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський і Яготинський райони.

Читайте: За добу на Київщині 339 нових випадків захворювання на коронавірус

Фото:  пресслужба КОДА

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4