На території Ковалівської громади встановлять 23 відеокамери

На території Ковалівської громади встановлять 23 відеокамери

Ковалівська сільська рада планує до 31 грудня встановити 23 камери відеоспостереження на території Ковалівської громади: в селі Ковалівка, селі Паляничинці, селі Устимівка, селі Вінницькі-Стави. За камери планують заплатити 1,1 млн гривень. 


Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


5 квітня Ковалівська сільрада оголосила тендер на закупівлю послуг з встановлення комплексної системи відеоспостереження на території Ковалівської громади. За камери та їх встановлення хочуть заплатити 1 млн 150 тис. гривень. 


Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 13 квітня, а сам аукціон має відбутися 14 квітня

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, планується закупити шість відеокамер Hikvision iDS-2CD7A46G0/P-IZHS та 17 відеокамер Hikvision DS-2CD2T43G2-4I, комутаційні бокси, кронштейни, стабілізатори напруги, батареї та інше обладнання для встановлення камер. Зазначається, що камери планують встановити на наступних локаціях: 


  • с.Ковалівка: 12 локацій;

  • с.Паляничинці: 2 локації;

  • с.Устимівка: 2 локації;

  • с.Вінницькі-Стави:1 локація. 


Камери встановлять до 31 грудня. 


Нагадаємо, КП “Інформатика” без конкурсу замовило технічне обслуговування міської системи відеоспостереження на 2023 рік у ТОВ “Інженіринг-Аналітика”, яке надає підприємству такі послуги вже майже три роки. Виявилося, що один із нинішніх співзасновників цієї компанії Валерій Клебан стояв біля витоків запровадження в столиці системи відеоспостереження. В 2016 році він був заступником керівника профільного Управління інформаційно-комунікаційних систем та захисту інформації апарату КМДА. А очолював це управління тоді Юрій Назаров (на колажі праворуч), якого називали “обличчям цифровізації столиці” та пов’язували з численними корупційними схемами в цій сфері. На сьогодні, за найгрубішими підрахунками, КП “Інформатика” спрямувало на впровадження та обслуговування системи відеоспостереження столиці 476 млн гривень, з яких найбільша доля дісталася згаданому ТОВ “Інженіринг-Аналітика”.


Читайте: Бездонна система: витрати КП “Інформатика” на відеоспостереження столиці наближаються до півмільярда гривень

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
09:00 Протягом червня 2024 року Рокитне Білоцерківського району Київщини здійснило публічних закупівель на 2,33 млн гривень. Найбільшою покупкою селища став модульний будинок, де цілодобово…
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
09:00 Правоохоронці розслідують факти порушень законодавства при будівництві житлових будинків на більш ніж 6,9 га землі столичного Академмістечка. Мова йде про забудову на земельних…
У Київраді збираються передати оточенню Кушніра землю під історичною будівлею “лісопильні Сніжка”
У Київраді збираються передати оточенню Кушніра землю під історичною будівлею “лісопильні Сніжка”
09:00 У столиці розгорається черговий скандал щодо знищення історичної забудови. Мова про будівлю “лісопильні Сніжка” на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі, земельну ділянку…
Banner
QlU7mDx4