Охорону Київського музею голодомору оцінили в 2,9 млн гривень

Охорону Київського музею голодомору оцінили в 2,9 млн гривень

Національний музей Голодомору-геноциду планує за 2,9 млн гривень придбати послуги з охорони музею на наступний рік. 

Про це KВ стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


16 грудня ц.р. Національний музей Голодомору-геноциду оголосив тендер на послуги з з фізичної охорони об’єкта. Охоронні послуги оцінили в 2 млн 932 тис. 980 гривень. 


Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 24 грудня, а сам аукціон має відбутися 27 грудня.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, музей планує замовити послуги з фізичної охорони об’єкта музею протягом наступного року. 


Послуги з охорони та патрулювання полягають у здійсненні учасником комплексу заходів з охорони державної власності, що перебуває в управлінні Національного музею Голодомору-геноциду, та знаходиться по вул. Лаврська, буд. 3 у м. Києві, а також в забезпеченні охорони власності та особистої безпеки фізичних осіб, які перебувають на даній території. 


Завдання охорони та патрулювання:

  • здійснювати контроль за цілісністю об’єкта та недоторканістю майна, що знаходиться на території, недоторканістю особистої безпеки, життя та здоров’я фізичних осіб, які перебувають на об’єкті, пропускного режиму.

  • припиняти правопорушення на об’єкті проти майна, фізичних осіб, порушень режиму роботи об’єкта та/або спеціальної зони їх охорони, шляхом здійснення заходів оперативного реагування.

  • забезпечувати недоторканість місця вчинення протиправних дій на об’єкті до прибуття представників органів внутрішніх справ. Про порушення цілісності об’єкта та заподіяні збитки Учасник сповіщає Замовника. До прибуття представників органів внутрішніх справ учасник забезпечує недоторканість місця події.

  • забезпечувати дотримання встановлених правил пожежної безпеки на постах, розміщених на об’єкті, силами своїх постових під час несення ними служби, а у випадку виявлення на об’єкті пожежі негайно повідомити про це пожежну частину.

  • приймати під охорону приміщення замовника (в тому числі опломбовані).

  • негайно у будь-який спосіб повідомляти уповноваженого представника замовника про вчинення протиправних дій щодо майна, фізичних осіб та інших незаконних дій, що мають ознаки злочину, у місцях здійснення заходів охорони.

  • в разі виникнення (або загрозі виникнення) ситуації, що не дає можливості забезпечити підтримання громадського порядку на території об’єкта, наявними силами охорони, Учасник повинен повідомити представників органів внутрішніх справ.

  • при наданні послуг неухильно дотримуватись вимог інструкцій, наданих замовником.

  • не вчиняти дій, що порушують громадський порядок на території об’єкта.

  • дотримуватись вимог техніки безпеки, охорони праці та пожежної безпеки при наданні послуг та перебуванні на території об’єкта.

  • неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України в сфері надання послуг з охорони.


Нагадаємо, державна організація “Автобаза Державного управління справами” (Автобаза ДУС) оцінила послуги з охорони на цілий 2023 рік в чверть мільйона гривень щомісяця. 


Читайте: Охорону автобази ДУС оцінили у 3.1 млн гривень 

Фото: Вікна

КиївВлада


Автор:
Павло Башинський
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4