Підрядника та інженера з технагляду підозрюють у привласненні 1,2 млн гривень при відновленні будинків у Бучі

Підрядника підозрюють у завищенні вартості робіт

На Київщині правоохоронці повідомили про підозру у привласненні майна та службовій недбалості підряднику та інженеру з технагляду. За даними слідства у Бучі, при відновленні будинків, пошкоджених внаслідок агресії рф, фігуранти завдали громаді збитків на 1,2 млн гривень. Йдеться про завищенні дані вартості виконаних робіт та матеріалів, які було внесено в офіційні документи.

Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської обласної прокуратури.

Згідно з повідомленням, підрядник склав і видав офіційні документи із завищеними показниками вартості фактично виконаних робіт, використаних матеріалів та витрат при проведенні відновлення будинків у Бучі.

Водночас, як встановило слідство, інженер з технагляду не забезпечив належним чином технічний нагляд на об’єкті будівництва відповідно до вимог затвердженої проєктної документації та погодив акт приймання виконаних робіт.

“На цій підставі товариству зайво перераховано майже 1,2 млн грн бюджетних коштів, чим спричинено збитки місцевому бюджету”, – йдеться в дописі.

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру підряднику у заволодінні чужим майном та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України), а інженеру з технагляду – у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Нагадаємо, правоохоронці оголосили про підозру в розкраданні бюджетних коштів директору приватного товариства та службовій особі Київської ОВА. Підряднику інкримінують внесення недостовірних даних до актів виконаних робіт при проведенні реконструкції одного з відділень центру “Дитяча лікарня”. Інспектору з технагляду, який прийняв акти у повному обсязі, закидають службову недбалість. Встановлено, що з бюджету за роботи переплатили понад 3 млн гривень.

Читайте: Підрядника підозрюють у незаконному заволодінні коштами на ремонті пошкодженої росіянами багатоповерхівки у селі Горенка

Фото: Київська обласна прокуратура

КиївВлада

Олександр Попов

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4