Татаров назвав інформацію «Схем» про поїздки до росії після 2014 року «фейком»

Татаров назвав інформацію «Схем» про поїздки до росії після 2014 року «фейком»

Заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров у коментарі BBC News Україна заперечив, що літав до росії після 2014 року. Інформацію «Схем» про поїздки посадовець назвав «фейком».

Про це КВ стало відомо з повідомлення BBC News Україна​​.

Нагадаємо, 7 листопада “Схеми” опублікували матеріал, згідно з яким Татаров, який у той період здійснював адвокатську діяльність, відвідував росію у 2017, 2018 та 2019 роках. Крім того, у 2015 році, за даними “Схем”, він їздив до окупованого Криму.

У письмовому коментарі на запит ВВС, Татаров назвав цю інформацію фейком.

“Зазвичай я не коментую будь-які публікації стосовно себе. Але у звʼязку з війною, що веде Росія проти нашої країни, вважаю необхідним все ж прокоментувати цей фейк, що був поширений сьогодні”, – йдеться в коментарі Татарова.

Татаров також заперечив інформацію про будь-які контакти з представниками росії. 

“Це абсолютно неприпустимо – поширювати недостовірні дані і навіть натяки щодо начебто наявності моєї комунікації з кимось з Росії чи поїздок на її територію. Тим більше з посиланням на підконтрольні ворогу джерела”, – сказав Татаров.

В той же час, авторка проєкту розслідувань Радіо Свобода «Схеми» Наталія Седлецька повідомила, що такі висновки журналісти зробили після детального аналізу інформації з баз даних про перетин кордону трьох країн – України, росії та Білорусі, оскільки після 2014 року пряме авіасполучення між Україною та росією було зупинене.

“Зазначимо лише, що факти з розслідування «Схем» авторства Heorhiy Shabaev ретельно перевірені перехресним методом – співставлена інформація із баз даних про перетин кордону трьох країн – України, Білорусі та Росії. Після 2014 року авіасполучення між Києвом та Москвою було зупинене, то ж Татаров діставався столиці РФ через Мінськ. Таку інформацію неможливо знищити, як і внести її «заднім числом» – вона потрапила у витоки з різних баз даних за різні роки. Методологія аналізу описана у матеріалі”, – написала Седлецька.

Татаров назвав інформацію «Схем» про поїздки до росії після 2014 року «фейком»

Читайте: Заступник керівника ОП Олег Татаров щонайменше 9 разів літав у Москву після 2014 року – «Схеми»

Як писала КВ, після звільнення з правоохоронних органів Олег Татаров займався адвокатською діяльністю, у березні 2015 року отримав адвокатське посвідчення, пізніше був керівним партнером адвокатського об’єднання «Татаров, Фаринник, Головко». Юридичну практику Татаров поєднував з роботою в будівельній корпорації «Укрбуд» – там він очолював юридичний департамент.

Як адвокат Татаров захищав колишнього першого заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова, українського олігарха Вадима Новинського, колишнього главу Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука, гендиректора «Укрбуду» Олега Майбороду. 

У серпні 2020 року Олег Татаров став заступником керівника Офісу президента, в грудні Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили Татарову про підозру. За версією слідства, Татаров, будучи юристом державної компанії «Укрбуд», міг бути причетним до надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі щодо заволодіння 81 мільйоном гривень Національної гвардії України. Татаров звинувачення відкидав. Пізніше за вказівкою прокурорів ОГП справу передали до СБУ, де вона була закрита в квітні 2022 року.

Читайте: Зеленський визнав Татарова, як патріота своєї країни, який разом з Малюком “вбивав чеченців” на початку війни

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Оксана Олійникова

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: у які інфраструктурні проєкти Київщини в жовтні вкладали найбільше коштів
Справи насущні: у які інфраструктурні проєкти Київщини в жовтні вкладали найбільше коштів
08:00 Попри регулярні повітряні тривоги та ворожі атаки Київська область продовжує інвестувати в інфраструктурні проєкти, хоча деякі з них реалізовуються зі скрипом. У жовтні…
Мільярди для “Київміськбуду”: як столичні платники податків розрахуються за помилки влади
Мільярди для “Київміськбуду”: як столичні платники податків розрахуються за помилки влади
09:00 На Хрещатику, 36 придумали, як добудовувати 18 житлових комплексів (ЖК), які свого часу зводилися “під прапорами” нині збанкрутілої держкомпанії “Укрбуд”. Минулого тижня Київрада…
Реконструкцію школи в Биківні продовжить фірма родича головного фінансиста КМДА
Реконструкцію школи в Биківні продовжить фірма родича головного фінансиста КМДА
09:00 Реконструкція столичної школи №23, яка триває вже десятий рік, знову на слуху. У Деснянській райдержадміністрації (РДА) за 215 млн гривень замовили продовження робіт,…
Banner
QlU7mDx4