Цими вихідними у столиці пройде фестиваль, присвячений дню винороба України

Цими вихідними у столиці пройде фестиваль, присвячений дню винороба України

Цими вихідними, 11 – 12 листопада, у ТРЦ “RIVER MALL” відбудеться перший всеукраїнський фестиваль, присвячений дню винороба України. На фестивалі будуть представлені крафтові вина українського виробництва, благодійні аукціони, майстер-класи від виноробів, дегустаційні сесії, кулінарні шоу, виступи музикантів тощо. 

Про це KВ стало відомо з матеріалу на сайті Open4Business. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“З нагоди щорічного святкування Дня винороба України та з метою підтримки та популяризації вітчизняних виробників вина в столиці пройде перший фестиваль “День винороба”, на якому буде представлена продукція з усіх куточків України. Рамках цієї події гостям буде продемонстровано як старовинні традиції, так і сучасний підхід українського виноробства”, – йдеться в матеріалі. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що фестиваль пройде 11 – 12 листопада у ТРЦ “RIVER MALL”,  фудкорт-зона на 3-му поверсі по вул. Дніпровська набережна, 12. 

“В програмі фестивалю передбачено презентацію крафтових вин українського виробництва, благодійні аукціони, майстер-класи від виноробів, дегустаційні сесії, кулінарні шоу, виступи музикантів та багато іншого”, – повідомляють організатори. 

Організаторами фестивалю виступають громадська спілка “Укрсадвинпром”, аналітичний центр “Клуб експертів”, асоціація виноробів і сомельє за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

У фестивалі приймуть участь українські винороби:

  • Zelenytsy winery “Родинна виноробня Зелениці”;

  • Винний дім Гігінеішвілі;

  • ПП “Виноробня Сливино”;

  • Dnipro hills (Stoic Ukrainian winery);

  • WINEIDEA;

  • ТОВ “Тірас Вайнері”;

  • 46 Parallel;

  • Умань Вайнері Ігоря Максименка;

  • Father’s wine VB;

  • Falko Winery;

  • Villa Tinta;

  • Інститут садівництва Національної Академії Аграрних Наук України;

  • Kulinichenko winery;

  • KOBLEVO;

  • Вина Срібної Землі;

  • Національний науковий центр “Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова” Національної академії аграрних наук України.

Квитки на участь у події можна придбати за посиланням

“В останні роки виноробство українського вина почало відроджуватися багато в чому завдяки невеликим виноробням і винному туризму. Але через війну цей процес значною мірою сповільнився. Одним зі способів стимулювати економіку країни до відновлення є проведення таких заходів, які допоможуть популяризувати вітчизняного виробника серед споживачів”, – сказав керівник об’єднання “Укрсадвинпром” Володимир Печко.

Засновник київського аналітичного центру Experts Club Максим Уракін зазначив, що більшість великих виноробних країн підтримує своїх виробників і стимулює продажі як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Україна не зможе відбудуться як виноробна країна без планомірної державної підтримки вітчизняного виробника.

За його словами, Україна може виробляти набагато більший обсяг вина, ніж сьогодні, але конкуренція з боку імпортної продукції є високою. За даними Experts Club, імпортне вино займає значну частку на ринку України, складаючи близько 70% від загальних продажів у країні, натомість частка українського вина становить приблизно 30%.

“Проведення тематичних фестивалів, присвячених виноробству, могло б відкрити для споживачів унікальні сорти українського вина, які нічим не поступаються французьким чи італійським”, – додав Уракін.

Також голова Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє, Наталія Благополучна наголосила на унікальності органолептичних характеристик та смакових якостей українських крафтових вин.

“Різноманітність наших вин – це результат унікальних локальних кліматичних умов та особливостей сортів винограду, які ми використовуємо. Вони вражають своєю оригінальністю, викликають захоплення і стимулюють до проведення сміливих експериментів”, – зазначила Благополучна.

Читайте: “Янголи Азову” не приймуть допомогу від Young Business club під виглядом “відкупу” 

Фото: Міністерство аграрної політики та продовольства України

КиївВлада

Автор:
Олексій Вєтров
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4