Будівельна компанія “Креатор-Буд”, що працює в столиці та західних областях України, розповіла про особливості ЖК Gravity Park. Gravity Park стане першим енергонезалежним житловим комплексом Києва від міських електромереж. Комплекс використовуватиме сонячні панелі та газопоршневі електростанції для автономного енергопостачання. Це забезпечить стабільність електроенергії та опалення навіть під час перебоїв.
на правах реклами
Про це КВ дізналася із повідомлення пресслужби компанії “Креатор-Буд”.
“Новий житловий комплекс Gravity Park стане першим проєктом у столиці, повністю незалежним від міських електромереж. Завдяки сучасній автономній системі енергозабезпечення мешканці ЖК зможуть розраховувати на постійне енергопостачання та опалення навіть під час блекаутів або перебоїв у централізованій мережі. Таким чином, новий підхід девелопера “Креатор-Буд” стає важливим кроком у напрямку сталого будівництва та задає новий стандарт новобудов в умовах енергетичної нестабільності”, – йдеться у повідомленні.
У пресслужбі компанії розповіли, що для досягнення енергонезалежності у житловому комплексі використовуються два головні технологічні рішення – встановлення великої кількості сонячних панелей та використання газопоршневих електростанцій.
“Панелі від компанії DEYE, розміщені на дахах будівель та навісах парковок, слугуватимуть джерелом електроенергії упродовж дня. Всі будинки також обладнані інверторами та акумуляторами, що дозволяє зберігати надлишки сонячної енергії та забезпечувати незалежність від зовнішніх мереж навіть у вечірні і нічні години. При цьому сонячна енергія не тільки стане основним джерелом електропостачання, але й дозволить значно знизити кількість викидів вуглецю”, – зауважили в компанії.
У періоди, коли сонячного світла бракуватиме, у компані запевняють, що автономність ЖК підтримуватимуть вже газопоршневі когенераційні установки Cummins. Вони здатні перетворювати природний газ одночасно на електроенергію та тепло, гарантуючи мешканцям безперебійне опалення та стабільний енергозапас.
“Установки розташуються біля паркінгу і генеруватимуть достатньо низький рівень шуму, аби не впливати на комфорт мешканців навіть під час активного використання. Таке поєднання рішень дозволяє комплексу ефективно адаптуватися до змін погодних умов та захистити новоселів від непередбачуваних зовнішніх обставин. Тим не менш, Gravity Park також буде під’єднано і до міської електромережі, що забезпечує додаткову гнучкість у разі необхідності”, – додали в пресслужбі.
За словами девелопера, багаторівнева система енергозабезпечення не збільшить вартість послуг – тарифи для мешканців комплексу залишатимуться стандартними для столичних житлових будинків. Крім високих стандартів енергонезалежності, Gravity Park також пропонує затишну атмосферу та зручну інфраструктуру.
“Комплекс розташований на проспекті Перемоги, 139 в оточенні зеленого лісу і поєднує в собі середньо- та малоповерхову забудову. Тут облаштують великий торговий центр з дитячим садком, кінотеатром, фітнес-центром і чотирма басейнами. Також у проєкті передбачені як підземний, так і наземний паркінги, що забезпечить достатню кількість місць для автівок”, – говорять в компанії.
Варто зауважити. що нещодавно девелопер розпочав продажі в новій черзі комплексу — Gravity Park deluxe. Ця частина ЖК складається з будинків до чотирьох поверхів. Майбутні мешканці можуть обрати в них планування на свій смак і бюджет: площа житлових приміщень варіюється від 30 до 90 квадратних метрів.
Нагадаємо, що будівельна компанія “Креатор-Буд”, що працює в столиці та західних областях України, оприлюднила відеозвіт з будівництва ЖК Gravity Park. Житловий комплекс розташований на Берестейському проспекті у Святошинському районі, неподалік станції метро Житомирська. Це комплекс в оточенні лісу із власним торговим центром з кінотеатром, фітнес-центром з 4 басейнами, дитячим садком.
Читайте: “Креатор-Буд” відзвітувала про будівництво ЖК Creator City за жовтень
Фото: Креатор-Буд
КиївВладаВероніка Злацька