В Архітектурно-інженерному колегіумі А+ підбили підсумки першого семестру на “А+ Makers Manifest”

В Архітектурно-інженерному колегіумі А+ підбили підсумки першого семестру на “А+ Makers Manifest”

В Архітектурно-інженерному колегіумі А+ відбувся захід — “А+ Makers’ Manifest”. Під час нього учні представили власні наукові проєкти. Навчальний заклад відкрив свої двері у вересні 2024-го, і вже за перші півроку роботи зарекомендував себе як унікальний освітній простір нового покоління. АІК + пропонує унікальну систему ранньої профілізації, що забезпечує значний академічний та практичний розвиток. Програми колегіуму охоплюють фізико-математичний напрям, ІТ-компонент, міжнародну освіту за програмою Cambridge IGCSE та спеціалізацію в архітектурі й інженерії.

на правах реклами

Про це КВ дізналася з повідомлення пресслужби Архітектурно-інженерного колегіуму А+.

“А+ Makers’ Manifest” — маніфест творчості, проведений у стінах АІК+, продемонстрував унікальний підхід до освіти, який вже привернув увагу багатьох освітян і батьків. Учні колегіуму не просто представляли свої проєкти — вони вражали нестандартним підходом до вирішення реальних практичних завдань. У просторій сучасній будівлі площею майже 14 тисяч квадратних метрів діти представили понад 20 наукових і практичних проєктів, об’єднавши знання з архітектури, інженерії, IT та науки”, — зазначають у пресслужбі освітньої мережі А+.

Так, учні архітектурного напряму вразили гостей своїм творчим підходом та інженерними знаннями. З дерев’яних паличок вони створили моделі мостів, які демонструють принципи рівноваги та розподілу навантаження. За допомогою цього експерименту діти показали як фізичні закони працюють у реальному житті. Окрім цього учні підготували ажурні конструкції зі спагеті та ниток, що нагадували сучасні інженерні шедеври.

В Архітектурно-інженерному колегіумі А+ підбили підсумки першого семестру на “А+ Makers Manifest”

“Учні також презентували масштабну триметрову вежу Тенсегріті, яка стала справжнім символом балансу між формою та матеріалами. Її конструкція ілюструвала як правильно розподілити напругу між компонентами для досягнення стабільності. Не менш вражаючими стали органайзери з бетону, що стали результатом експериментів із техніками заливки та текстурами. Учні показали, як нестандартні матеріали можуть перетворитися на естетичні та функціональні об’єкти”, — пояснюють у повідомленні.

Молоді інженери вразили функціональними моделями, що демонстрували їхні технічні знання та креативність. Зокрема учні створили функціональні моделі мотоцикла, автомобіля та тахометра, використовуючи математичні й фізичні розрахунки. Кожен проєкт супроводжувався детальним поясненням принципів роботи та демонстрацією результатів лабораторних досліджень.

В Архітектурно-інженерному колегіумі А+ підбили підсумки першого семестру на “А+ Makers Manifest”

“Роботи учнів АІК + є переконливим доказом того, що інтеграція знань із різних предметів у рамках міждисциплінарного навчання допомагає формувати майбутніх інженерів, конструкторів і науковців, готових до вирішення практичних завдань у реальному житті”, — розповідають у колегіумі.

Також учні колегіуму довели, що вони вже зараз готові до роботи у сфері IT. Діти створили “Розумну теплицю” з автоматизованим поливом і мікрокліматом. Цей проєкт охоплював усе: від розробки корпусу теплиці до програмного забезпечення, яке контролює всі процеси. Ще однією зіркою наукового фестивалю став “Космічний супутник” — модель наносупутника з функціями збору даних, орієнтації у просторі та автономної роботи. Для його створення використовували мікроконтролери AURDINO та ESP, інтегруючи датчики та сенсори. Цей проєкт яскраво демонструє, як можна застосовувати знання фізики, програмування та електроніки на практиці. Окрім цього, учні розробили роботизовану руку-маніпулятор із чотирма ступенями руху, що управляється контролером AURDINO UNO через джойстик. Вона стала прикладом інтеграції механіки, програмування та електроніки.

В Архітектурно-інженерному колегіумі А+ підбили підсумки першого семестру на “А+ Makers Manifest”

“Науковий напрям також вразив своєю інтерактивністю та глибиною. Учні створили моделі гірських порід у рамках проєкту “Rock Cycle”, які демонстрували етапи циклу порід та їхні властивості. Інший експеримент “Evidence of Chemical Reaction” привернув увагу своїми видовищними демонстраціями змін кольору, утворення осаду та виділення газів під час хімічних реакцій. Ці досліди не тільки пояснювали наукові процеси, але й заохочували до подальших досліджень”, — додають у колегіумі.

В Архітектурно-інженерному колегіумі А+ підбили підсумки першого семестру на “А+ Makers Manifest”

На “А+ Makers’ Manifest” були присутні провідні фахівці галузі архітектури та будівництва. Гості високо оцінили рівень підготовки учнів, підкресливши їхню здатність мислити креативно й нестандартно. Під час інтерактивної сесії експерти активно спілкувалися з учасниками маніфесту, давали рекомендації щодо вдосконалення проєктів і обговорювали їхній потенціал. Це дало учням можливість відчути себе частиною професійного середовища.

“А+ Makers’ Manifest в АІК став більше, ніж просто демонстрацією учнівських робіт. Це доказ того, що школа може стати платформою для розвитку інноваційного мислення. Учні, які створюють нанотехнології, вивчають баланс архітектурних форм чи програмують роботизовані системи, є майбутнім України та світу”, — підсумували в повідомленні.

Повідомляється, що у січні 2025 року “Архітектурно-інженерний колегіум А+” розпочинає вступну кампанію на 2025–2026 навчальний рік. Вступ в АІК+ — це можливість стати частиною освітнього середовища, яке формує майбутніх лідерів, інноваторів і професіоналів світового рівня.

Нагадаємо, Архітектурно-інженерний колегіум А+, який розташований на території ЖК “Файна Таун” від девелоперської компанії KAN, організував перший благодійний ярмарок. Ярмарок об’єднав школярів, батьків і вчителів з метою збору коштів на прилади нічного бачення для захисників України.

Читайте: Перший благодійний ярмарок в Архітектурно-інженерному колегіумі А+ зібрав кошти для ЗСУ, – KAN

Фото: пресслужба

КиївВлада

Дарина Полішевська

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Топпосадовцям КМДА загрожує до 5 років в'язниці за продаж “труби” біля залізничного вокзалу
Топпосадовцям КМДА загрожує до 5 років в’язниці за продаж “труби” біля залізничного вокзалу
09:00 Столичні правоохоронці розслідують можливу службову недбалість при здійсненні приватизації знаменитої “труби” – критої пішохідної галереї біля залізничного вокзалу. За інформацією Нацполіції, її орендар…
Як за гроші європейського банку відновлюється освіта Київщини
Як за гроші європейського банку відновлюється освіта Київщини
12:00 Попри війну, фотографії руйнувань на Київщині дедалі частіше поступаються місцем світлинам відбудованих об’єктів, зокрема шкіл. Відновлення навчальних закладів столичного регіону співфінансується численними міжнародними…
“Туалетна помилка”: Київрада забрала землю на вулиці Голосіївській у компанії із орбіти братів Супруненків
“Туалетна помилка”: Київрада забрала землю на вулиці Голосіївській у компанії із орбіти братів Супруненків
09:00 У Київраді виправили свою ж “політичну помилку” – депутатський корпус погодив розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Голосіївській, 13-Д, на якій ТОВ…
Banner
QlU7mDx4