Заарештовано майно підприємств рф та білорусі вартістю понад 360 млн гривень, – Офіс генпрокурора

Заарештовано майно підприємств рф та білорусі вартістю понад 360 млн гривень, - Офіс генпрокурора

Офіс генерального прокурора повідомив про арешт майна підприємств рф та білорусі. Зокрема, арештовано 15 залізничних контейнерів вартістю понад 10 млн гривень та товарно-матеріальні цінності на суму понад 350 млн гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Офісу генерального прокурора.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“У ході досудового розслідування встановлено, що на території України знаходяться залізничні контейнери, що належать російським та білоруським підприємствам, а також 300 залізничних вагонів з мінеральними добривами, які були ввезені та використовувалися із порушенням митного законодавства України”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У повідомленні прокуратури зазначається, що з метою забезпечення збереження цього майна як речових доказів та їх можливої конфіскації у подальшому, та на підставі рішень слідчих суддів Шевченківського районного суду Києва накладено арешти. Орієнтовна вартість арештованого майна складає понад 360 млн гривень.

Досудове розслідування здійснюється Бюро економічної безпеки за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

Нагадаємо, відповідно закону, прийнятому Верховною Радою 3 березня, у квітні 2022 року відбувся перший арешт майна країн-агресорів – росії та білорусії – в рамках нових правил про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності рф та її резидентів.

Читайте: В Україні заарештовано 17800 вагонів, що належать росії та білорусії – БЕБ

Надалі активи підприємств, підпорядкованих рф та білорусі регулярно потрапляли в поле зору правоохоронців. Так, у Києві заарештували активи білоруської паливної компанії загальною вартістю 20 млн гривень. Також було накладено арешт на корпоративні права 9 українських підприємств, які належать російським холдинговим компаніям “Ростєх”, “Татнєфть”, “РусАл” та “Група ГМС”.

Читайте: В Україні арештували майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд гривень

Фото: agropolit

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачала Сквира
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачала Сквира
11:00 У жовтні поточного року основна частина видатків Сквири була спрямована на забезпечення потреб закладів освіти громади. Зокрема, закупили газ для опалення та цифрові…
“Злочинна економія”: столична Нацполіція завершила слідство щодо “розпилів” у “Муніципальній охороні”
“Злочинна економія”: столична Нацполіція завершила слідство щодо “розпилів” у “Муніципальній охороні”
09:00 Правоохоронці доволі швидко завершили слідство по справі щодо можливих розтрати і привласнення фінансових ресурсів бюджету Києва при проведенні капремонту бази комунальної організації (КО)…
Конфіскація російських активів, репарації надрами, FATF і новий Нюрнберг
Конфіскація російських активів, репарації надрами, FATF і новий Нюрнберг
12:00 “Як повернути в Україну заблоковані російські гроші” – цю складну задачу фахівці обговорювали на відповідному круглому столі. В цій задачі виявилось декілька важливих…
Banner
QlU7mDx4