Для творця найголовніше та найприємніше – бачити, що його творчість поважають і цінують

Для творця найголовніше та найприємніше - бачити, що його творчість поважають і цінують

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. Можливо для більшості це свято і не має великого символізму, проте його велике значення розуміють не тільки ті, хто причетні до видавництва, а всі, хто генерує творчість, особливо, якщо має бажання її монетизувати.

На сьогоднішній день, коли у кожного в кишені є смартфон, усі бажаючі можуть знайти контент на свій смак і розсуд, навіть не оплачуючи підписки на кіносервіси, музичні додатки, ігри та допоміжні програми. Проте при цьому споживач несвідомо знижує бажання автора робити будь-який контент, впливаючи на його якість, а також спонсоруючи піратство.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV 

Автори піратських сайтів викладають туди контент, придбаний за свої кошти, при цьому розміщуючи там оплачувану рекламу, таким чином заробляючи. Це вигідно як йому, так і споживачу, оскільки той у свою чергу економить кошти. Втрачає при цьому автор.

Важливо розуміти, що спонсорувати будь-яку творчість важливо. Скачуючи книгу з інтернету, читач губить потенціал автора, оскільки він не отримає свою фінансову винагороду за неї та можливо відмовиться від письменницького майбутнього.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Викладаючи матеріал чужого авторства на свою сторінку у соціальних мережах, людина набиває собі аудиторію. Проте не вказавши справжнього автора, він втрачає своїх потенційних читачів. Виходить, що людина наживається на чужій роботі.

Ось що думає на цей рахунок активна користувачка соціальних мереж, поетеса, авторка багатьох прозових творів, а також учасниця літературних вечорів від Ursus Poetry Валерія Болобан:

“Я обожнюю ділитися своєю творчістю! Для мене чи не найголовнішим хобі є ділитися контентом зі своїми підписниками – вірші, проза, думки про книги, фотографії… Відгуки тих, хто за мною слідкує надзвичайно мене надихають! Проте не один раз зустрічалася з тим, що мої авторські твори викладали на сторонні сторінки у соціальних мережах. Дізнаючись про це мені стає вкрай неприємно. Якби моїми віршами ділилися, залишаючи мої контакти – це було б здобутком. Проте коли їх просто викладають, або ще гірше, видають за свої – це вкрай неприємно. Для творця найголовніше та найприємніше – бачити, що його творчість поважають і цінують.”

Нам не варто забувати про важливість вдячності автору за працю. Незалежно від того чи це професійний автор, чи хлопець, що тільки почав музичну кар’єру –  їх вклад у творчість варто цінувати, а їх стараннями варто не наживатися, а надихатися.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV” 

КиевVласть

Автор:
Валерія Нестеренко “Репортери”
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Друга спроба: метро на Виноградар за майже 14 млрд гривень домовились будувати до травня 2027 року
Друга спроба: метро на Виноградар за майже 14 млрд гривень домовились будувати до травня 2027 року
09:00 Днями перспектива завершення будівництва метро на Виноградар ще трішки віддалилася від мешканців цього житлового масиву, хоча їм і не звикати. КП “Київський метрополітен”…
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам'ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам’ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
09:00 Столичні депутати погодили поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Старонаводницькій, 2-А, завдяки чому ТОВ “ЖК Старонаводницький” зможе будувати там 24-поверховий будинок з…
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Banner
QlU7mDx4