Києвознавець на старті!

Києвознавець на старті!

В ІТА “ЮН-ПРЕС” відбувся ІІ-й етап конкурсу “Журналістське розслідування/ дослідження “Київ крізь призму журналістики”.

Місце, де людина народилася й живе, називають Рідним краєм. Це земля наших батьків і дідів зі славною історією, мальовничою природою й працьовитими людьми. Усі кияни люблять рідне місто й пишаються ним, однак сприймають його по-своєму.  На Київській землі народилося багато витворів людської думки, що увійшли до скарбниці вітчизняної й світової науки, літератури та мистецтва. Київ – одне з найбільших міст світу – залишається вічно молодим. Він завжди в русі й розвитку, завжди дивиться в майбутнє! А допомагаємо йому в цьому ми – юні кияни!

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Наш фестиваль-конкурс “Київ крізь призму журналістики” проходить уже понад 10 років. Юні журналісти разом зі своїми дорослими колегами досліджують цікаві сторінки нашого міста, його проблеми й забуті імена, досягнення й буденність. Адже місто приховує сотні тисяч загадок.

Києвознавець на старті!

Сьогодні ми зустрілися, щоб подивитися на наше місто з точки зору гри – перевірити свої знання про місто і розпочати новий етап – пригодницьку гру-квест “Місто”.  А головне – засвідчити, що 2019 рік оголошено в  Києві роком 85-річчя Київського Палацу дітей та юнацтва. Саме в травні цього року Палац святкуватиме 85-річний ювілей!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Тому й питання києвознавчої вікторини  були пов’язані з історією й сучасністю Палацу, зі славетними сторінками нашого міста, з видатними киянами та пам’ятками столиці України.  Крім того, потрібно було пантомімою зобразити пам’ятні місця Києва, наприклад, міні-скульптури  відомого проекту “Шукай!” чи, скажімо, залізничний вокзал або Михайлівський золотоверхий собор. А ще – скласти буріме (віршовані рядки) зі слів, пов’язаних з Києвом, наприклад, “літак “Мрія”, “Льодовий стадіон”, “Будинок з химерами” тощо.

Києвознавець на старті!

До фіналу гри в повному складі дійшло дві команди – вихованці гуртків “Школа основ журналістики” та “Ораторське мистецтво”.

Я навіть уявити не могла, що сучасна молодь так добре знає творчість Михайла Булгакова, розповідає про споруди, спроектовані в позаминулому столітті архітектором Ніколаєвим, – каже голова журі  конкурсу, фотожурналіст, актриса Марина Куценко.

Матеріал створено в рамках Проекту”Юн-Пресс-KV

Наступним етапом конкурсу буде заочний квест містом. Приєднуйтеся! Вся інфомація – на сайті Палацу та на сайті ІТА “ЮН-ПРЕС”.

KиевVласть

Автор:
Ольга Кондратюк
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Вищий пілотаж: влада села під Борисполем вигадала як витратити 1 млрд гривень на добудову школи
Вищий пілотаж: влада села під Борисполем вигадала як витратити 1 млрд гривень на добудову школи
09:00 У селі Гора на Бориспільщині вирішили повернутися до питання добудови школи, яку почали зводити пʼять років тому. Нещодавно в сільській раді заявили, що…
Banner
QlU7mDx4