Олександр Дикий: “Київ має бути розумним та раціональним”

Олександр Дикий: “Київ має бути розумним та раціональним”

По 10-му округу до Київради балотується керівник Червоного  Хреста України в Святошинському районі Олександр Дикий. Кандидат від партії “ЗА Майбутнє” розповів, чому вирішив балотуватися до Київради, про  громадську діяльність в сфері охорони здоров’я, роботу в Червоному Хресті та якою є його візія ідеального Києва.

Про це KV стало відомо із інтерв’ю кандидата Олександра Дикого, опублікованого на сайті партії “За Майбутнє”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Що змусило вас займатися громадською діяльністю і політикою? Які проблеми викликали у вас бажання щось змінити?


Олександр Дикий: Це були проблеми в державі, в Києві зокрема. Я вперше по-справжньому зіштовхнувся з реаліями нашої медицини, коли в мого батька стався інфаркт. У нього все завершилось благополучно, але саме тоді я повною мірою усвідомив, в якому стані знаходяться лікарі і пацієнти. Тоді я почав цікавитися, чому так відбувається.

Раніше я чув про Червоний Хрест хіба що по телевізору. Не так давно я очолив його організацію у Святошинському районі. Міжнародні донори надають нам гуманітарну допомогу: одяг, продукти харчування, медичні препарати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

У нас в районі багато людей знає про Червоний Хрест – і багато хто хоче бути волонтером. До нас постійно приходять – допомогти або чогось попросити. Як мінімум, ми завжди вислухаємо і напоїмо гарячим чаєм, а в більшості випадків зможемо і чимось зарадити.

Чим ви займалися до Червоного Хреста?


Олександр Дикий: Я працював на різних позиціях, зокрема, був депутатом Київської обласної ради. Цей досвід дав мені розуміння, що означає працювати в органах місцевого самоврядування, нести відповідальність, виконувати свої передвиборчі обіцянки. Якщо ти приходиш в місцеву владу, то маєш розуміти, в якому напрямку будеш працювати. Чомусь у нас всі рвуться до транспортних, бюджетних комісій – вони найбільші. Мені ж цікава робота в комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту. Я знаю, що в ній зможу бути корисним для суспільства – те, заради чого я наважився балотуватись. Адже після роботи в облраді я, якщо чесно, не думав, що продовжу цим займатись.

Що змусило вас змінити думку?


Олександр Дикий: Скоріше за все, нова партія. На мене справив велике враження виступ Ігоря Палиці на з’їзді “ЗА майбутнє”. Він сказав речі, які я обговорюю з друзями, батьками, з моєю нареченою на кухні. Те, чим ми живемо кожен день, що дістало кожного киянина.

В першу чергу – це те, що в нас не держава для людини, а людина для держави. У нас люди існують ніби лише для того, щоб платити податки.

Чому ви вірите, що саме команда “ЗА майбутнє” вирішить ці проблеми?


Олександр Дикий: Завдяки людям, які обіцяють і роблять. Вони знають, як все працює зсередини, і мають реальний практичний досвід.

В Україні, на жаль, політика часто підмінює реальні справи. Наприклад, набагато простіше змінити назву вулиці, ніж вирішити її проблеми. Чи є на ній асфальтове покриття? Чи вивозять сміття? Чи світять ліхтарі? Коли цього бракує, назва вулиці не має значення.

Я впевнений, людей змінив минулий рік: прийшло усвідомлення, що безвідповідальне ставлення до виборів може підвести країну до прірви. Більшість людей, з якими я спілкуюсь, йдуть на місцеві вибори з гаслом: жодного голосу клоунам та шоуменам, жодного голосу за пайок та гроші!

Якщо ви пройдете до Київради, які завдання будуть для вас пріоритетними?


Олександр Дикий: У місті багато глобальних проблем. Перш за все, це питання транспорту і заторів. Облаштування Києва дещо не сучасне. Лівий берег густонаселений, а робота цих людей знаходиться в основному на Правому березі. Ми можемо будувати мости до нескінченності – вони все одно будуть стояти в заторах. Потрібно створювати робочі місця на Лівому березі, щоб люди могли спокійно їздити на роботу.

Ще одне важливе завдання для мене – запобігти забудові Святошинського району, в якому я балотуюсь. Це одне з небагатьох місць у Києві, де є вільна земля. Деякі депутати, які перебігають з партії до партії та розробляють сітки підкупу виборців, щоб залишитись при владі, вже планують будівництво в районі. Якщо їм вдасться це здійснити, інфраструктуру району чекає колапс.

Якими є три основні проблеми Святошинського району?


Олександр Дикий: Це не найбагатший район Києва. Житловий фонд тут будувався в основному в 70-х роках – житло невисокої якості, яке місцями провокує криміногенну обстановку.

Ще однією великою проблемою є транспортна: поруч Кільцева дорога. Це завжди затори, шум, погана екологія і транспортний колапс.

Оскільки район старий, є велика проблема з комунікаціями. Навіть там, де стараються укладати асфальт нормальної якості, внизу пролягають старі комунікації, які можуть його прорвати.

Чим для вас є Київ і яким ви хотіли б його бачити в майбутньому?


Олександр Дикий: Є багато речей, які мені не подобаються в місті, – від якості доріг до вивозу сміття. Проте Київ є моїм рідним домом, яким би він не був.

Я хотів би, щоб у майбутньому Київ був більш розумним і раціональним. Щоб я міг прокинутися вранці і випити склянку чистої води з-під крану. Відчинити вікно і вдихнути чисте повітря. Пішки відвести дітей до школи, не обходячи припарковані машини і сміття. Сісти в громадський транспорт і знати, що це безпечно і якісно. Зайти в під’їзд і не світити телефоном в пошуках першої сходинки. Зайти до ліфта і натиснути кнопку, а не жуйку. Можливо, мені б навіть хотілось не знати імен тих, хто керує містом, – просто не мати такої потреби.

Довідка KV: Олександр Дикий народився 1983 року в місті Київ. Навчався в Київському національному університеті внутрішніх справ України за спеціальністю “Правознавство”. Має ступінь магістра з правоохоронної діяльності, яку здобув в Національному університеті державної податкової служби України. З 2019 року навчається в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля за спеціальністю “Міжнародні відносини”.

Очолює Товариство Червоного Хреста України у Святошинському районі. Депутат Київської обласної ради VI скликання. 

Олександр Дикий відомий у Києві своєю громадською діяльністю у сфері охорони здоров’я. Він очолює організацію Червоного Хреста у Святошинському районі і допомагає сотням людей, які залишились без їжі, даху над головою чи медичної допомоги.

Нагадаємо, кандидат у депутати до Київради від партії “ЗА Майбутнє” Олег Калініченко розкритикував детальні плани територій, над якими працює міська влада.

Читайте: Олег Калініченко: “Без адекватної стратегії розвитку столиці бюджету Києва ніколи не вистачатиме


Фото: сайт “За Майбутнє”

КиевVласть

Автор:
Вероніка Злацька
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4