12 травня українців закликають підтримати перейменування вулиці Пушкіна у столиці на честь філософа Олександра Маслака

перейменування вулиці Пушкіна у Деснянському районі на честь Олександра Маслака

Сьогодні, 12 травня, у застосунку “Київ Цифровий” закінчується голосування з перейменування вулиці Пушкіна у Деснянському районі на честь Олександра Маслака. Небайдужих українців закликають підтримати  нову назву вулиці у пам’ять про українського філософа, інтелектуала та одного з архітекторів Інтермаріуму.

Про це, як передає КВ, йдеться у зверненні історика, військовослужбовця, наукового співробітника Інституту історії України НАНУ Олександр Алфьоров.

“Друзі, завтра (12 травня – КВ) на платформі Київ Цифровий закінчується голосування з перейменування невеликого пакету київських вулиць. Прошу підтримати перейменування вулиці Пушкіна (Деснянський район) на честь – українського філософа, інтелектуала та одного з архітекторів Інтермаріуму – Олександра Маслака”, – написав Алфьоров.

Історик додав  лінк на платформу КиївЦифровий: https://kvd.page.link/VLfiQCyd1fvgr9wm9

Довідково: Олександр Олександрович Маслак  народився 5 квітня 1977 року в Києві.  Український філософ-традиціоналіст, кандидат філософських наук, громадський і політичний діяч. Автор багатьох наукових і публіцистичних текстів з філософії політики та права, політичних ідеологій, міжнародних відносин, актуальних подій суспільного життя в Україні. Член Союзу гетьманців-державників (з 2001), Українського Традиціоналістичного Клубу (з 2009), Активіст Цивільного Корпусу «Азов» (2015—2016).

Співорганізатор Групи сприяння утворенню Балто-Чорноморського Союзу «Іntermarium Support Group» (2016), учасник і організатор І-ї та ІІ-ї конференцій. Один із сучасних архітекторів Інтермаріуму — геополітичної концепції Адріатично-Балто-Чорноморського союзу як співдружності держав Центрально-Східної Європи. Олександр обстоював ідею Балто-Чорноморського союзу (Міжмор’я, або Інтермаріум) як геополітичної осі в Центральній та Східній Європі, у якій Україна займала б чільне місце.

Загинув 6 вересня 2017 внаслідок аварії на трасі Київ — Ковель — Ягодин у Рокитнівському районі Рівненської області. Тоді, повертаючись із наукової конференції у Варшаві, п’ять відомих українських політологів загинули в одній автівці.

Читайте: Київрада збирає пропозиції щодо чергових перейменувань в рамках дерусифікації топоніміки

Фото: Facebook Олександра Алфьорова

КиївВлада

Олександр Попов

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Є відкритий діалог з Урядом щодо соціального орендного житла в Україні, — комерційна директорка “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська
Є відкритий діалог з Урядом щодо соціального орендного житла в Україні, — комерційна директорка “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська
17:48 З початком повномасштабної війни в Україні зросла потреба в житлі для внутрішньопереміщених осіб. За словами експертів, державна програма іпотечного кредитування “єОселя” вирішує цю…
“Замітання слідів”: у Київраді збираються забирати в орендарів землю, надану за “туалетною схемою”
“Замітання слідів”: у Київраді збираються забирати в орендарів землю, надану за “туалетною схемою”
09:00 Столична влада у контексті скандалів щодо махінацій з комунальною землею починає поступово “замітати сліди” – зокрема, шляхом ухвалення рішень щодо скасування сумнівних землевідводів.…
Старт відбудови будинку №19 на Сальського: вартість, терміни та плями у досьє підрядника
Старт відбудови будинку №19 на Сальського: вартість, терміни та плями у досьє підрядника
09:00 КП “Житлоінвестбуд-УКБ” без конкурсу визначило підрядника для відбудови зруйнованого російським ракетним ударом будинку на вулиці Сальського, 19, під завалами якого загинуло 13 людей.…
Banner
QlU7mDx4