Alliance Novobud розповів про особливості купівлі оселі за житловими сертифікатами “єВідновлення”

Ірина Міхальова

Угода про використання сертифіката на купівлю нової оселі за житловим сертифікатом “єВідновлення” для тих, чиє житло постраждало від російських ударів, включає деякі особливості. Після отримання підтвердження про бронювання коштів, учасник держпрограми має упродовж 30 днів встигнути укласти угоду, обрати житло та оформити його документально. Компанія Alliance Novobud забезпечує повний супровід таких клієнтів, включаючи від затвердження угоди про купівлю до передачі ключів від житла. 

На правах реклами

Про це, як дізналася КВ, заявила CMO Alliance Novobud Ірина Міхальова в інтерв’ю виданню “Фокус”. 

За словами експертки, угода з використанням сертифіката на купівлю нової квартири за житловим сертифікатом “єВідновлення” для тих, чиє помешкання постраждало від російських ударів, має певні особливості. Зокрема, після отримання підтвердження про бронювання коштів, учасник програми має упродовж 30 днів укласти угоду. Тобто йому потрібно встигнути обрати житло та оформити все документально. 

“Ми забезпечуємо таким клієнтам повний супровід, наші експерти з нерухомості пройшли відповідне навчання, супроводимо до нотаріуса, адже він має затвердити угоду про купівлю квартири. Відповідно, нотаріус одночасно з угодою про купівлю квартири видаляє з реєстру те житло, яке було зруйноване і за яке, власне, був отриманий сертифікат “єВідновлення”, — розповіла Міхальова.

І додала, що у момент підписання угоди покупець одержує майнові права на це житло, відповідно, а компанія передає власнику ключі. 

“У планах держави поєднати програми “єВідновлення” та “єОселя”, щоб можна було, наприклад, якщо не вистачає коштів сертифіката, взяти додатково кредит на умовах “єОселі”. Ця процедура ще до кінця не пропрацьована, тож чекаємо на сигнал від держави”, — зауважила вона.

Нагадаємо, що з минулого року фіксується зростання продажів квартир у новобудовах завдяки програмі “єОселя”, особливо в сегменті комфорт-класу та економкласу. Ініціативи, як “єОселя”, можуть стати каталізатором для стабільного росту ринку нерухомості. Так, забудовників це стимулує до запуску нових проєктів та відродження ринку первинної нерухомості, що є також важливим кроком для розвитку галузі. 

Читайте: Alliance Novobud визнано Business of the year 2024 за версією Ukrainian Business Award 2024

Фото: Фокус

КиївВлада

Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4