На останній у цьому році 25 сесії VIII скликання, яка відбулася 20 грудня, Богуславська міська рада прийняла основний фінансовий документ на 2022 рік. Передбачається, що найбільше коштів отримають сфери освіти, охорони здоров’я, культури та мистецтва.
Про це KV стало відомо з рішення “Про бюджет Богуславської міської територіальної громади на 2022 рік”.
На засіданні були присутні 22 депутати з 26-ти від загального складу Богуславської міської ради, а також міський голова Віталій Хоменко. 19 депутатів проголосували “за” прийняття рішення про бюджет, 2 були “проти”, “утрималось” – 3 і 1 не голосував.
Згідно з прийнятим рішенням, доходи міського бюджету на 2022 рік повинні складати 226 млн гривень, видатки – також 226 млн гривень.
На галузь освіти планується відвести 146 млн гривень. Сюди входять кошти на надання дошкільної освіти, загальної середньої освіти, утримання мистецьких шкіл, інклюзивно-ресурсних центрів, а також на оплату праці.
На галузь охорони здоров’я передбачено видатки в розмірі 10,5 млн гривень, в тому числі й на КНП БРР “Богуславська районна лікарня” (7,2 млн гривень), КНП БРР “Центр первинної медико-санітарної роботи” (3,2 млн гривень) і на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет (50 тис. гривень).
На соціальний захист та соціальне забезпечення видатки складають 9,7 млн гривень. На культуру відведено 12,7 млн гривень. З цих коштів на бібліотеки планується використати 4 млн гривень, на музеї – 904,5 тис. гривень і на діяльність будинків культури, клубів і центрів дозвілля – 7,5 млн гривень.
Також на офіційному сайті Богуславської міської громади зазначається, що на реалізацію місцевих/регіональних програм із бюджету Богуславської міської територіальної громади виділено 36 337 100 гривень.
Нагадаємо, що у столичному регіоні найближчими роками розбудовуватимуть медицину у віддалених селах, створять на базі Обухівської ЦРЛ обласну лікарню, розширять деякі існуючі школи і дитсадочки та побудують нові. Саме такі плани щодо розвитку соціальної інфраструктури містяться у головному перспективному документі розвитку Київської області, Схемі планування території. Вони передбачають покращення надання послуг населенню, розбудову освітньої, медичної, культурної та спортивної галузей.
Читайте: В найближче десятиріччя: на Київщині планують унормувати медицину, освіту та надання соцпослуг