Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс - аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada. Платформа дозволяє відстежувати ключові показники територіальних громад: бюджетні витрати, економічну активність, демографію, відбудову та інше. Сервіс постійно поповнюється інформацією з Єдиного державного порталу відкритих даних та інших офіційних джерел.

Про це КВ повідомили в Clarity-project.

“Clarity Hromada має на меті зробити доступ до даних про територіальні громади легким та зрозумілим. Інформація відображається у формі зручних дашбордів. Користувачі можуть фільтрувати дані за необхідними показниками, рейтенгувати та порівнювати громади між собою, дивитися історію змін показників”, – повідомили розробники.

Зазначається, що Clarity Hromada стане в пригоді:

  • мешканцям, громадським активістам та журналістам — для моніторингу використання публічних коштів та виявлення корупційних схем;
  • потенційним інвесторам — для аналізу ринку та конкурентів перед відкриттям нових підприємств;
  • локальним бізнесам — для пошуку нових партнерів;
  • органам місцевого самоврядування — для ухвалення управлінських рішень.

Скористатися сервісом можна за посиланням: clarity-project.info/hromada/, а також з меню на сайті clarity-project.info

Сервіс Clarity Hromada є безкоштовним та відкритим для всіх. Для того щоб отримати інформацію про конкретну громаду, необхідно знайти її по назві чи за кодом КАТОТТГ у пошуці. Дашборд громади покаже, які населені пункти є її частиною, яка кількість мешканців має декларації з сімейними лікарями, які активні компанії та проекти відбудови має ця ОТГ, скільки нових дозволів на будівництво було видано за рік, скільки закупівель/аукціонів Prozorro та на яку суму було оголошено. 

 

Сервіс Clarity Hromada створено командою аналітичної платформи Clarity Project за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і за сприяння Міністерства цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Фото: Clarity Project

КиївВлада

Олексій Вєтров

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Голова без рук: Київрада ближчим часом не отримає нового секретаря
Голова без рук: Київрада ближчим часом не отримає нового секретаря
09:00 Після відставки Володимира Бондаренка столиця залишилася без секретаря Київради – і домовитись про нового поки не вдається. Як дізналася КиївВлада, у фракцій немає…
“Земельна лихоманка”: Київрада безуспішно намагається скасовувати свої “туалетні схеми”
“Земельна лихоманка”: Київрада безуспішно намагається скасовувати свої “туалетні схеми”
13:30 Столична міськрада активізувалася в питанні скасування низки скандальних землевідводів, здійснених за т.зв. “туалетною схемою” – коли комунальні ділянки відводилися під невеликі або й…
Злочинна “Торгівля”: НАБУ і САП оприлюднили нові деталі резонансної справи щодо заволодіння столичною землею
Злочинна “Торгівля”: НАБУ і САП оприлюднили нові деталі резонансної справи щодо заволодіння столичною землею
09:00 НАБУ і САП продовжують слідство по резонансній кримінальній справі щодо масштабних махінацій зі столичною землею. Окрім раніше оприлюднених фактів, правоохоронці повідомляють, що “злочинна…
Banner
QlU7mDx4