Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс - аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada. Платформа дозволяє відстежувати ключові показники територіальних громад: бюджетні витрати, економічну активність, демографію, відбудову та інше. Сервіс постійно поповнюється інформацією з Єдиного державного порталу відкритих даних та інших офіційних джерел.

Про це КВ повідомили в Clarity-project.

“Clarity Hromada має на меті зробити доступ до даних про територіальні громади легким та зрозумілим. Інформація відображається у формі зручних дашбордів. Користувачі можуть фільтрувати дані за необхідними показниками, рейтенгувати та порівнювати громади між собою, дивитися історію змін показників”, – повідомили розробники.

Зазначається, що Clarity Hromada стане в пригоді:

  • мешканцям, громадським активістам та журналістам — для моніторингу використання публічних коштів та виявлення корупційних схем;
  • потенційним інвесторам — для аналізу ринку та конкурентів перед відкриттям нових підприємств;
  • локальним бізнесам — для пошуку нових партнерів;
  • органам місцевого самоврядування — для ухвалення управлінських рішень.

Скористатися сервісом можна за посиланням: clarity-project.info/hromada/, а також з меню на сайті clarity-project.info

Сервіс Clarity Hromada є безкоштовним та відкритим для всіх. Для того щоб отримати інформацію про конкретну громаду, необхідно знайти її по назві чи за кодом КАТОТТГ у пошуці. Дашборд громади покаже, які населені пункти є її частиною, яка кількість мешканців має декларації з сімейними лікарями, які активні компанії та проекти відбудови має ця ОТГ, скільки нових дозволів на будівництво було видано за рік, скільки закупівель/аукціонів Prozorro та на яку суму було оголошено. 

 

Сервіс Clarity Hromada створено командою аналітичної платформи Clarity Project за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і за сприяння Міністерства цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Фото: Clarity Project

КиївВлада

Олексій Вєтров

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4