DIM впроваджує спільну іпотечну програму з банком “Глобус”

DIM впроваджує спільну іпотечну програму з банком “Глобус”

Група компаній DIM у середу, 15 травня, оголосила про початок співпраці з банком “Глобус”. Так, девелопер отримав банківську акредитацію й спільно з новим партнером впроваджує іпотечну програму для житлового комплексу А136.

на правах реклами

Про це КВ стало відомо з повідомлення прес-служби групи компаній DIM.

“Банківська акредитація проекту для фізичних осіб-інвесторів – це впевненість у надійності девелопера, якості та дотриманні заявлених термінів будівництва. Процес акредитації ЖК  банком – не просто формальна процедура. Це ґрунтовна перевірка фінансової й технічної спроможності девелопера, яка гарантує інвесторам-покупцям безпечність та прозорість їхніх інвестицій”, – розповідають в DIM.

Так, DIM спільно з банком “Глобус” пропонують низку вигідних можливостей для потенційних інвесторів. Зокрема, діє пропозиція комерційного кредитування, з фіксацією вартості об’єкту у гривні та розтермінуванням до 20 років. 

У партнерстві з Глобус Банком DIM пропонує клієнтам низку нових можливостей для інвестицій в нерухомість. Одна з ключових послуг – пропозиція комерційного кредитування для фізичних осіб-інвесторів терміном до 20 років та фіксації вартості в гривні.

Крім цього, банківська іпотека діє для придбання житла у столичному проєкті бізнес-класу А136 Highlight Tower. За вигідними умовами інвесторам планують придбати квартири, пентхауси та апартаменти.

“Група компаній DIM розширила можливості для інвесторів через банківську іпотеку в сегменті бізнес-класу. Відтепер, банк-партнер Глобус пропонує клієнтам скористатися іпотечним кредитом терміном до 20 років для придбання квартир, пентхаусів, апартаментів в А136 Highlight Tower на вул. Антоновича. Банківська іпотека – зручний і надійний механізм при інвестиціях, нівелює ризики, пов’язані з воєнним станом в країні”  – розповідає керуючий партнер компанії DIM Олександр Насіковський. 

Також, завдяки угоді про партнерство, клієнти DIM зможуть отримати позитивне рішення про надання кредиту швидше та легше, ніж за державними програмами кредитування. Умови кредитування є гнучкими, а сам кредит потребує від клієнта мінімального пакету документів. 

Як раніше писала КВ, житлові комплекси групи компаній DIM пройшли акредитацію у банку-партнері державної програми “єОселя” SKY Bank. Так, тепер шукачі житла можуть придбати квартиру на пільгових умовах в двох столичних об’єктах DIM.

Читайте: SKY Bank акредитував житлові комплекси DIM за програмою “єОселя”

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Анастасія Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4