Для мешканців Києва у тестовому режимі працює Telegram-бот із питань вивезення відходів

Для мешканців Києва у тестовому режимі працює Telegram-бот із питань вивезення відходів

У тестовому режимі для киян працює Telegram-бот комунального підприємства “Київкомунсервіс” із питань вивезення твердих побутових відходів. За його допомогою та зворотної інформації від клієнтів компанія планує підвищувати оперативність та якість надання послуг, а також вчасно коригувати роботу. 

Про це, як передає KВ, повідомив офіційний портал Києва, посилаючись на директора КП “Київкомунсервіс” Максима Ляшкевича.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“У тестовому режимі для киян працює Telegram-бот комунального підприємства “Київкомунсервіс” із питань вивезення твердих побутових відходів. Зокрема, великогабаритних відходів. За допомогою Telegram-бота та зворотної інформації від клієнтів компанія планує підвищувати оперативність та якість надання послуг, вчасно корегувати роботу”, – повідомив Максим Ляшкевич.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він також нагадав, що контакт між підприємством та клієнтами організований через сайт КП “Київкомунсервіс”, Facebook, телефонні лінії, а зараз можливість подати звернення чи зауваження можна і за допомогою бота.

“Працівники нашого підприємства обробляють зібрану інформацію та формують відповідні заявки на вивезення. На першому етапі бот працював тільки з великогабаритними відходами, обсяги яких із початку війни збільшились. Але поступово ми розширюємо функціонал та розділи, і зараз кияни можуть подати звернення, що стосуються: великогабаритних відходів (ВГВ); контейнери для твердих побутових відходів (ТПВ); контейнери типу “дзвіночок” для роздільного збору (РЗ); контейнери для небезпечних відходів (НВ). Кожен пункт меню додатково поділяється на свої підпункти. За допомогою кнопок можна вибрати відповідну тему та повідомити про виявлену проблему (перенакопичення сміття, зламаний контейнер, розсипання сміття, витікання фільтрату та інше)”, – пояснює Максим Ляшкевич.

Бот працює постійно, мешканці можуть повідомляти про виявленні проблеми цілодобово.

“Але постійно триває робота з удосконалення сервісу, плануємо ще розширити функціонал, у тому числі з питань оплати послуги з вивезення відходів”, – підкреслив він.

Як раніше повідомляла KВ, після зростання цін на пальне комунальне підприємство “Київкомунсервіс” змушене скоригувати ціну послуги вивезення твердих побутових відходів. Тариф для однієї особи підвищиться на 10,26 грн: з 36,11 грн до 46,37 грн з ПДВ.

Читайте: У столиці зміниться вартість послуг із вивезення твердих побутових відходів

Нагадаємо, КП “Київкомунсервіс” засновано Київрадою та зареєстровано у 2005 році. Статутний капітал – 14,19 млн. гривень. Директор із 27 липня 2017 року – Максим Ляшкевич.

КП “Київкомунсервіс” забезпечує вивезення побутових відходів у всіх районах Києва. Договір на надання послуги з вивезення побутових відходів столиці було укладено між КП “Київкомунсервіс” та Київською міськдержадміністрацією (КМДА) до кінця 2024 року. Публічна угода на вивезення у Києві побутових відходів була опублікована на сайті КП “Київкомунсервіс” та в газеті “Хрещатик” 8 червня 2018 року.

КП “Київкомунсервіс” здійснює вивіз побутових відходів з усіх районів столиці за допомогою шести компаній-підрядників: ПрАТ “Київспецтранс”, ТОВ “Селтік”, ТОВ “Спецкомунтехніка”, ДП “Фірма “Альтфатер Київ”, ТОВ “Крамар Рисайклінг” та ТОВ “Фірма “Власник-Роз”.

КП “Київкомунсервіс” підпорядковано Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА на чолі із Дмитром Науменком. Напрямок ЖКГ у столиці займається заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим.

Фото: з відкритих джерел 

КиївВлада

Автор:
Владислава Олійник
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Banner
QlU7mDx4