Для українських батьків і вчителів запрацював портал про навчання під час війни

Для українських батьків і вчителів запрацював портал про навчання під час війни

За підтримки Міністерства освіти і науки України громадська спілка “Освіторія” у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) створили платформу про навчання під час війни osvitanow.org. Вона є безкоштовною і регулярно оновлюється. 


Про це KВ дізналася з повідомлення на Урядовому порталі.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно з повідомленням, на платформі osvitanow.org можна знайти таку інформацію:

  • особливості трудових відносин під час воєнного стану;
  • як працювати вчителям на тимчасово окупованих територіях;
  • інструменти для організації навчання під час війни;
  • актуальні вакансії;
  • перелік можливостей щодо дистанційного навчання.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Одинадцятий тиждень поспіль освітяни демонструють героїзм на своєму фронті, забезпечуючи безперервний навчальний процес. Завдяки спільним зусиллям державних органів, освітян, бізнесу, національних та міжнародних партнерів ключове завдання щодо продовження навчання в умовах війни виконується. Разом ми щодня наближаємо нашу перемогу! Ресурс, створений “Освіторія” та ЮНІСЕФ, стане корисним для дітей і вчителів, які вимушено перемістилися в Україні та за її межі. На платформі, окрім освітнього компонента, вчителі зможуть знайти перелік професійних можливостей і вакансії, а також поставити запитання юристу”, – розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.


Нагадаємо, через війну мільйони українців змушені залишити свої домівки, а тисячі закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів. Понад 3,7 мільйона учнів зараз навчаються дистанційно. Щоб допомогти учням продовжувати освіту Міністерство освіти і науки України і компанія Google уклали угоду про надання 43 тисяч девайсів для українських вчителів.


Читайте: Українські вчителі отримають від Google 43 тисячи ноутбуків для спілкування та співпраці з учнями

Фото: comments.ua

КиївВлада

Автор:
Бровко Ігор
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4